MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwsze urodziny Galerii Victoria rozpoczną się już pojutrze

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 13 października 2011, 13:23
Aktualizacja: Piątek, 14 października 2011, 8:05
Autor: PAW
Fot. użyczone
Z okazji swoich pierwszych urodzin, w dniach 15–23 października 2011 roku, Galeria Victoria w Wałbrzychu przygotowała dla swoich klientów niezwykłe atrakcje. Centrum handlowe, które zostało otwarte 16 października 2010 roku, do tej pory zostało odwiedzone przez 3,5 miliony klientów.

Już w najbliższą sobotę, 15 października, mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli wcielić się w rolę prawdziwych aktorów na specjalnie zaimprowizowanym w tym celu planie filmowym, na którym pojawią się bracia Mroczkowie. W niedzielę,
16 października, wystąpią gwiazdy programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” – Artur Cieciórski oraz Rafał Kryla („Tito”), a także mistrzowie Europy w stylu breakdance – zespół Tribal Team Poland. Kolejną atrakcją przygotowaną specjalnie z okazji urodzin Galerii Victoria będą obchody jubileuszu 90-lecia Rajdu Polski, podczas których odbędzie się spotkanie z najwybitniejszymi polskimi kierowcami rajdowymi, m.in. Krzysztofem Hołowczycem oraz Maciejem Wisławskim.

- Pierwszy rok działania Galerii Victoria, który minął nam bardzo szybko, był bardzo udany. Zgodnie z hasłem „Moja, Twoja, Nasza”, chcieliśmy stworzyć z Galerii Victoria nie tylko doskonałe miejsce do robienia zakupów, ale także ośrodek życia społecznego, gdzie wałbrzyszanie będą się dobrze czuć i z przyjemnością spędzać wolny czas. Ostatni rok pokazuje, że cel ten udało nam się zrealizować, z czego jestem bardzo dumny. Mieszkańcy Wałbrzycha nie tylko chętnie odwiedzają nasze centrum handlowe, ale też aktywnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez Galerię Victoria – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

Plan filmowy, gwiazdy „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz Chór Aleksandrowa.
Chociaż w Galerii Victoria pojawiło się już wiele znanych osób, to chyba nigdy nie było ich aż tak wiele w tak krótkim czasie. W sobotę, 15 października, mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli spotkać się z najbardziej znanymi polskimi bliźniakami – Rafałem i Marcinem Mroczkami. W godzinach 13.00-18.00, na poziomie 1 centrum handlowego, powstanie zaimprowizowany plan filmowy, gdzie będzie można odegrać scenki i poczuć, jak wygląda prawdziwa gra aktorska.

Z kolei w niedzielę, 16 października, w godzinach 15.00-18.00, będzie można podziwiać występy tancerzy znanych z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” – Artura Cieciórskiego, zwycięzcy drugiej edycji programu, oraz Rafała Kryli, czyli „Tito”, finalisty pierwszej edycji. Oprócz tego odbędą się pokazy tańca w wykonaniu instruktorów prowadzących zajęcia w Victoria Dance School.

Natomiast w poniedziałek, 17 października, w godzinach 16.00-18.00, Galerię Victoria odwiedzi słynny Chór Aleksandrowa. Będzie to doskonała okazja, aby kupić płyty zespołu oraz bilet na koncert. W rotundzie centrum handlowego rosyjscy artyści będą również podpisywać płyty oraz rozdawać autografy. Będzie można także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze światowej sławy chórzystami.

Jubileusz 90-lecia Rajdu Polski.
W sobotę, 22 października, w Galerii Victoria rozpoczną się obchody jubileuszu 90-lecia Rajdu Polski, w czasie których zorganizowane zostanie spotkanie z Andrzejem Borowczykiem, najsłynniejszym polskim komentatorem Formuły 1 oraz Krzysztofem Hołowczycem, Maciejem Wisławskim i innymi kierowcami rajdowymi. W ramach obchodów odbędzie się też konferencja komandorów, wręczone zostaną najważniejsze insygnia Rajdu Polski, a miłośnicy gier komputerowych zapoznają się z nową grą zaprezentowaną przez Polski Związek Motorowy. Tego samego dnia, w godzinach 12.00-16.00, w Galerii Victoria odbędzie się koncert zespołu The Kuks Band. Z kolei w dniach 18-22 października wszyscy chętni będą mieli okazję podziwiać wystawę samochodów rajdowych, podczas której zaprezentowane zostaną także zdjęcia, tablice rejestracyjne oraz plakaty związane z Rajdem Polski.

Kabaretowe Show, urodzinowy tort oraz pokaz fajerwerków.
Z okazji pierwszych urodzin Galerii Victoria w niedzielę, 23 października 2011 roku, w centrum handlowym odbędzie się wspaniałe Kabaretowe Show. Już o godzinie 16.00, w strefie gastronomicznej na poziomie 1, wystąpi Katarzyna Piasecka, która zaprezentuje tzw. stand-up, formę kabaretową mającą swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych i cieszącą się coraz większą popularnością w Polsce. O godzinie 17.00 publiczność zgromadzoną w Galerii Victoria rozbawi doskonale wszystkim znany Marcin Daniec. Po występach komików (około godziny 18.00) mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli skosztować ważącego 300 kilogramów urodzinowego tortu, który podzielony zostanie na 2 000 porcji! Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie niepowtarzalny pokaz fajerwerków, który rozpocznie się o godzinie 19.30.

Urodzinowe konkursy.
W dniach 15-22 października w Galerii Victoria odbędzie się loteria z nagrodami. Codziennie, w godzinach 17.00-19.00, będą rozlosowywane nagrody pieniężne w wysokości 200, 300 i 500 zł, a także nagrody ufundowane przez najemców centrum handlowego – upominki oraz talony na zakupy. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zakupów w Galerii Victoria za kwotę minimum 20 zł oraz zgłoszenie się do komisji konkursowej zlokalizowanej w rotundzie Galerii Victoria (poziom 0). Natomiast w niedzielę, 23 października, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze życzenia urodzinowe dla Galerii Victoria. Pomiędzy 15 i 22 października, do urny znajdującej się obok stanowiska komisji konkursowej loterii, wrzucać będzie można życzenia urodzinowe, zapisane na specjalnie do tego przygotowanym kuponie. Wyniki konkursu ogłosi komisja złożona z przedstawicieli Galerii Victoria oraz organizatorów loterii. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, czyli wycieczki do trzech europejskich stolic: Londynu, Paryża oraz Rzymu.

Czytaj również

Zrezygnujcie z plastiku!

Znamy nazwiska posłów z naszego regionu!

Nobel dla Tokarczuk!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gg 13-10-2011 20:57
Poóżcie w glosowaniu na nowoczesny plac zabaw w Wałbrzychu, trzeba głosowac do końca pazdziernika, kazdy glos sie liczy !! http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/918

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koalicja zmobilizowana

PiS zyskuje [aktualizacja 14.06]

Wałbrzych za KO

Niepewny los basenu

Żywot Mariana