MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bohaterowie fantasy w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 listopada 2016, 9:13
Aktualizacja: 14:18
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Miniony weekend był nie lada gratką dla miłośników książek, komiksów, gier i filmów fantasy, za sprawą odbywającego się w Galerii Victoria eventu "W świecie fantasy", podczas którego fani mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów.

Na przybyłych do wałbrzyskiej Galerii Victoria miłośników fantasy czekał między innymi Frodo, Terminator, Harry Potter, Darth Vader, R2D2, Kylo Ren, Harley Quinn, Geralt z Rivii, Ciri i Joker. Oprócz spotkań z postaciami i bohaterami fantasy zorganizowano wystawę robotów, oraz bogatą wystawę gadżetów z "Gwiezdnych Wojen". Były konkursy i quizy z nagrodami, animacje, gry i zabawy nie tylko dla najmłodszych i dużo dobrej muzyki.

Dodatkowo odbył się konkurs cosplay z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami dla gości Galerii na najciekawszy strój fantasy. Konkurs zorganizowano w kilku kategoriach wiekowych: dzieci od 5 do 10 lat, dzieci i młodzież od 10 do 15 lat i osoby powyżej 16 roku życia. Oprócz Jury swojego faworyta w konkursie cosplay wybierała też publiczność. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze świata fantasy w wałbrzyskiej Galerii Victoria.

Czytaj również

Nagrody za serca

Prosto w radiowóz

Zmodernizowany oddział

Areszt dla 18–latka

Kolejne odkrycie

Fundacja Tokarczuk

Biedaszyby wciąż istnieją