MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Wyspa Zdrowia" w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 7 listopada 2016, 6:56
Aktualizacja: 12:52
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Miniony weekend w wałbrzyskiej Galerii Victoria upłynął pod znakiem zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiana, za sprawą przeprowadzonej tam, dwudniowej akcji "Dieta kontra Dieta".

W wałbrzyskiej Galerii Victoria powstała "Wyspa Zdrowia" - akcja promująca nowy program kanału TLC "Dieta kontra Dieta", który można oglądać na platformie Cyfrowego Polsatu. Podczas akcji specjaliści - dietetyk i trener fitness udzielali fachowych porad dotyczących zdrowego odżywiania i zdrowego, aktywnego trybu życia.

W ramach akcji można też było wykonać całkowicie bezpłatnie analizę składu ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki beztłuszczowej, wody, masy tkanek miękkich, możliwe też było określenie wieku metabolicznego i parametrów wagi, co służyło do ustalenia odpowiednich, indywidualnych zaleceń dietetycznych, oraz zaleceń związanych z aktywnością fizyczna.

Na tym jednak nie koniec. Na "Wyspie Zdrowia" można było wziąć udział w quizach z nagrodami, czy powalczyć o nagrodę weekendu, którą był blender. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych gościach Galerii Victoria, dla których przygotowany był kącik zabaw, promujący zasady zdrowego odżywiania.

Czytaj również

Politycy rozdają maseczki

Pomoc dla przedsiębiorców

Służba zdrowia działa

Maski zamiast diety

Oni dostarczają żywność

Lokalna tarcza

Okradł zmarłego kolegę...

Dwa nowe przypadki