MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Auto Reaktywacja w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 24 października 2016, 7:37
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
W miniony weekend wałbrzyska Galeria Victoria wspólnie z Kopalnią Połysku zorganizowała event dla miłośników pięknych, zadbanych samochodów – "Auto Reaktywacja".

Podczas imprezy w Galerii Victoria pojawiły się samochody, których lakier, karoseria, felgi, szyby, bądź elementy wewnętrzne zostały poddane renowacji i pielęgnacji w Kopalni Połysku. Co ciekawe profesjonalne polerowanie lakieru pozwala usunąć do 70 procent powstałych na nim rys, a pełna, wieloetapowa korekta lakieru pozwala usunąć nawet przeszło 90 procent rys. Skuteczną ochronę lakieru mogą zapewnić ceramiczne lub kwarcowe powłoki ochronne. Zabezpieczyć można również felgi, reflektory, szyby, oraz elementy wewnętrzne pojazdu - różnego rodzaju tworzywa, metale i drewno.

W ramach eventu zaprezentowano szereg środków służących do zabezpieczenia nie tylko samochodowego lakieru, ale wszelkich samochodowych elementów. Odbyły się też pokazy renowacji i korekty lakierów samochodowych, pokazy i efekty działania naturalnych wosków i powłok ceramicznych, służących do zabezpieczenia lakieru, sposoby i środki do zabezpieczania felg aluminiowych, szyb i tapicerki, a także sposoby zabezpieczenia skórzanych elementów kokpitu samochodu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent Szełemej wysoko oceniony w rankingu Newsweeka

Jednoosobowa cela dla 22–latka, który zamordował 10–latkę z Mrowin

Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego

Sprawa burmistrza Jacka C. ma charakter rozwojowy

Kierowcy narzekają i nie przebierają w słowach

Trzy ważne daty czerwcowe

Tristone rozpoczęło budowę czwartej już hali produkcyjnej na terenie WSSE