Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 6848

Wałbrzych: Wejście Smoczyka

Poniedziałek, 13 listopada 2023, 7:39
Piłkarze Zagłębia Wałbrzych pokonali KS Walim 3–1, a wszystkie gole dla zielono–czarnych zdobył Wiktor Smoczyk.

Do przerwy obie ekipy nie pokazały zbyt wielu ciekawych i interesujących akcji bramkowych. Górowała niedokładność w grze i chaos. Dlatego po 45 minutach kibice mieli niedosyt, a wynik brzmiał 0-0. Zagłębie zdecydowanie lepiej zaprezentowało się w drugiej odsłonie. Na prowadzenie wyprowadził ich Smoczyk, który wykorzystał podanie wzdłuż pola karnego. Na 2-0 podwyższył Smoczyk, który wykorzystał podanie Pawełka. Walim się nie poddawał i strzelił gola kontaktowego, co zapowiadało spore emocje w końcowych minutach. Jednak po chwili gospodarze wywalczyli rzut karny, który na gola zamienił nie kto inny jak Wiktor Smoczyk

Zagłębie Wałbrzych - KS Walim 3-1