MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Talenty odnalezione

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Sobota, 4 lipca 2020, 9:30
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2020, 8:16
Autor: red
Fot. organizatorzy
Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze oficjalnie zainaugurowała realizację projektu "W Sieci Jana Pawła II" (projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci).

W spotkaniu udział wzięli pomysłodawcy i realizatorzy projektu oraz „młodzi testerzy” gry mobilnej pt. "W poszukiwaniu talentów".

Gra dostępna jest od 1 lipca, a pierwsi młodzi zawodnicy już ją przetestowali. Jak w każdej grze terenowej nie obyło się bez biegania po okolicy oczywiście z telefonem w ręku (gra oparta jest na aplikacji ActionTrack) oraz rozwiązywania zadań związanych z postacią Papieża Jana Pawła II. Było na poważnie i z przymrużeniem oka. Były też drobne upominki dla pierwszych zawodników.

A już od soboty 4 lipca dostępna będzie kolejna gra mobilna pt. "Janie Pawle II - pamiętamy!" tym razem dla młodzieży i dorosłych. Realizatorzy projektu czekają na kolejnych graczy oraz zapraszają do wzięcia udziału
w konkursie (plastycznym i literackim) inspirowanym postacią Papieża Polaka. Uwaga organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody!

Kody QR do gry oraz regulaminy konkursów dostępne są na stronie internetowej www.ck.czarny-bor.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Pieniądze dla uczelni

Przygotowują wystawę

Radny straci mandat?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~antyklecha 6-07-2020 18:52
Co za głupota! Zamiast dzieci i młodzież odciągać od komputerów czy telefonów i zająć czymś pożytecznym to sami ich do tego prowokują!? Ale cóż, jak widać na zdjęciach dorosłym też do rąk przyrosły!
~Zdrowy rozsądek 6-07-2020 19:29
Antyklecha a Ty w ogóle zauważyłeś że to program Kultura w sieci czyli z zalożenia zadania online tylko i wyłącznie. Udajesz że to Cię nie dotyczy, a potem sięgasz po telefon i stukasz komentarz. Pozdrawiam i zapraszam do Sieci z poztywnym nastawieniem.
~antyklecha 7-07-2020 9:44
do: ~Zdrowy rozsądek (19:29)
Niestety pracuję przy komputerze ale zawsze znajdę chwilę by wiedzieć co się dzieje poza nim. Jako relaks preferuję sport z wnukami lub dobra książka. BEZ telefonów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lato w Jedlinie

Quadem po lesie

Co robić w Zakopanem z dzieckiem?

Zmarł symbol Wałbrzycha

Tunel na ukończeniu