MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Powiat Wałbrzyski nominowany do Dolnośląskiego Klucza Sukcesu

Wiadomości: Wałbrzych/region
Środa, 7 września 2011, 14:14
Aktualizacja: 14:16
Autor: RED
Fot. użyczone
W XV edycji ,,Dolnośląskiego Klucza Sukcesu” Powiat Wałbrzyski otrzymał nominację w kategorii dolnośląskiego powiatu najlepiej realizującego zadania publiczne.

Przyznawany corocznie od 1997 r. Dolnośląski Klucz Sukcesu jest najwyższym, regionalnym wyróżnieniem cieszącym się dużym zainteresowaniem i uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych Dolnego Śląska. W latach 1997-2010 odbyło się już 14 edycji konkursu, każda zakończona uroczystym finałem w jednym ze znanych dolnośląskich miast. Nagrodami dla laureatów konkursu są statuetki „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu” (projekt: artysta plastyk Jerzy Jerych), kute przez artystę kowala Pana Ryszarda Mazura – honorowego klucznika miasta Wrocławia.

Ogłoszenie tegorocznych laureatów nastąpi 15 września 2011 roku podczas gali finałowej, jaka będzie miała miejsce w Oleśnicy. – Sama nominacja jest już ogromnym docenieniem przez zewnętrznych niezależnych ekspertów naszej codziennej pracy – komentuje Starosta Wałbrzyski Robert Ławski.

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Zamieszanie wśród udziałowców

Otwarta lekcja

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Rebel Yell 7-09-2011 14:46
Teraz czas sie wykazac bo grodzkosc idzie. Wszystkie nagrody zgarniecie czy tylko te ktore maja czerwona kapitule ?
~Inka9 7-09-2011 17:01
tu akurat powiat nie moze miec wplywu na nomincje, jest ona niezalezna od decydentow, wiec... skoro nominowali sposrod 29 na Dolnym Slasku, to powinnismy sie cieszyc z sukcesu, ze na naszym podworku, a nie wiecznie marudzic
~nie zgadzam się 7-09-2011 17:49
Chyba się coś komuś MOCNO pomyliło, że uznał, że powiat wałbrzyski dobrze realizuje zadania publiczne. Zuchwale zakwestionuję kwalifikacje (lub informacje, które posiadają) zewnętrznych specjalistów. Czy dane do oceny podawało Starostwo ?
~henry 7-09-2011 18:46
nie ma starostwa jest grodzkosc!!!!a ty inka9 strasznie rozeznana jestes,pali ci sie stołek po pupcia?:)))))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabawa gwarantowana

Duda wygrał tylko w Czarnym Borze

Trzaskowski zdobył Wałbrzych

Sposób na życie

Przyjedzie Duda