MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Pierwszy honorowy profesor oświaty w naszym powiecie

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 września 2011, 6:23
Aktualizacja: 6:24
Autor: RED
Fot. użyczone
Pani Oksana Citak otrzymała ten prestiżowy tytuł od Ministra Edukacji Narodowej i tym samym jest pierwszym profesorem oświaty w naszym powiecie i trzecim na Dolnym Śląsku.

Tytuł honorowego profesora oświaty jest nadawany nauczycielowi dyplomowanemu, który posiada co najmniej 20–letni okres zatrudnienia w zawodzie nauczyciela, w tym co najmniej 10–letni okres zatrudnienia jako nauczyciel dyplomowany i – co bardzo istotne - znaczący i uznany dorobek zawodowy. Pani Oksana Citak jest nauczycielem historii i wieloletnim dyrektorem Zespołu Szkół Nr 1.
– Cieszę się, że jeden z moich współpracowników został uhonorowany za swoją pracę tak prestiżowym tytułem. Wierzę, że doświadczenie, wiedza i entuzjazm, jakie ma pani Oksana Citak, pozwolą na realizację ambitnych celów, jakie planujemy wspólnie w przyszłości. Myślę tu m.in. o maturze międzynarodowej. Szkoła właśnie przystąpiła do realizacji programu w tym zakresie – podsumowuje Starosta Wałbrzyski Robert Ławski.
ZS Nr 1 byłby drugą publiczną placówką na Dolnym Śląsku, realizującą program matury międzynarodowej.

Czytaj również

Joga na trawie

Dobrana para...

72–latek zabił swoją konkubinę

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Fox 8-09-2011 7:24
Gratulacje Pani Dyrektor.
~ 8-09-2011 7:43
brawo!
~ 8-09-2011 11:15
WIELKIE GRATULACJE PANI DYREKTOR ! I niech Pani nie pozwoli podpinać się pod Pani sukces.
~ 8-09-2011 17:31
Pani Dyrektor zasłużone gratulacje. To chyba nieporozumienie, że starosta mówi "mój współpracownik. To nie jest pana sukces nawet w najmniejszym stopniu. Ale przecież dzień bez "fotki" starosty to dzień stracony? Każda okazja jest dobra ? Ale wyjątkowo "niesmaczna". A gdzie chociażby kilka ciepłych słów o osiągnięciach Pani Dyrektor, o sukcesach ZS Nr 1 i jej wychowanków. Krótka informacja o formalnych podstawach przyznania tego tytułu to zbyt mało. Starosta wałbrzyski w zakresie lansowania tylko swojej osoby już " przerósl "byłego prezydenta Wałbrzycha. Najwyższy czas doceniać pracę innych, a nie lansować swoja osobę wykorzystując sukcesy innych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pójdą na Jasną Górę

Wałbrzych spadł w rankingu

Zagrożenie dla rozwoju

Nowy prezes WSSE

Petycja do prezydenta