MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Zostaną kimś

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 22 marca 2010, 19:04
Aktualizacja: 19:05
Autor: PAW
W Zespole Szkół Nr 2 w Wałbrzychu została zorganizowana kolejna edycja konkursu „Być Kimś II” pod patronatem Starosty Augustyna Skrętkowicza i Stowarzyszenia Szkół Innowacyjnych.

Konkurs jest skierowany do uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych, którzy wykazują zainteresowania i predyspozycje w zakresie przedmiotów humanistycznych i matematyczno – przyrodniczych.

W tym roku do konkursu przystąpiło 281 uczniów z 24 szkół gimnazjalnych. Tytuły finalisty II stopnia trafiły w tegorocznej edycji do 43 uczniów. Tytuły finalisty I stopnia wywalczyło 22 uczniów, a laureatami zostało 12 uczniów.
Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Dodatkową nagrodą dla każdego finalisty i laureata są punkty rekrutacyjne, które decydują o przyjęciu do II Liceum Ogólnokształcącego.

Wśród laureatów znaleźli się: Monika Czerwińska - ZS Fundacji w Wałbrzychu, Aleksandra Antoszkiewicz – PG nr 2 w Wałbrzychu, Joanna Kowalska – Gimnazjum nr1 w Świdnicy, Radosław Groński – Gimnazjum w Czarnym Borze, Agnieszka Kwiecień - ZS Muzycznych w Wałbrzychu, Agata Zatorska – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy, Szymon Litwińczuk – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach, Dagmara Grad – PG nr 9 w Wałbrzychu, Kacper Rosanowski – PG nr 11 w Wałbrzychu, Michał Rzemyszkiewicz – PG nr 9 w Wałbrzychu, Natalia Bujak – PG nr 9 w Wałbrzychu, Marta Dogońska - ZS Fundacji w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Doposażają uczniów

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Nowe przedszkole

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Dojedziesz do Skalnego Miasta

Basen od 11 lipca

Tablety dla uczniów

Pożegnali szkołę