Czytających: 5291

Wałbrzych, Piaskowa Góra: Żółwie na czele

Wtorek, 1 września 2009, 13:19
Aktualizacja: 13:41
II Wieczorny Turniej Koszykówki Ulicznej, który odbył się w miniony weekend na boisku przy Publicznym Gimnazjum nr 6, zwyciężyły Żółwie w składzie Tomasz Drywa, Łukasz Stec i Adam Adranowicz. W finałowej rywalizacji zwycięzcom uległa ekipa Friday.

W zawodach udział wzięła rekordowa ilość drużyn, aż 25. W kategorii 13 latków najlepsi okazali się Mateusz Pilarczyk, Piotr Prokopowicz i Mariusz Kuliński z drużyny Zabili Mi Żółwia. Na drugim miejscu znalazło się KSG, a na pozycji trzeciej Lakersi, zwycięzcy turnieju numer jeden.

W kategorii Gimnazjum swoim konkurentom szans nie dali Mateusz Dudka, Paweł Marynak i Jakub Lewandowski z Górnika Wałbrzych. Pozostałe miejsca na podium zajęły odpowiednio drużyny Popek i Firma oraz Defens.

W kategorii OPEN po raz drugi zwyciężyła ekipa Żółw Skład (w pierwszym turnieju pod nazwą Krzaki), której w finałowej walce Friday uległo 4:5. W meczu o brąz Sielana 11:9 pokonała The Game.