MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Znów złamał przepisy

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 9 czerwca 2020, 6:33
Aktualizacja: Środa, 10 czerwca 2020, 8:22
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
25–letni wałbrzyszanin został w minioną sobotę przed południem zatrzymany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i stanie przed sądem. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a dodatkowo wsiadł „za kółko” pod wpływem alkoholu.

Wałbrzyscy policjanci każdego dnia podejmują działania mające na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy za kierownice swoich pojazdów wsiadają bez wymaganych uprawnień do kierowania oraz pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania właśnie takiego kierującego przez funkcjonariuszy ruchu drogowego doszło w minioną sobotę po godzinie 11:00 na al. Armii Krajowej w Wałbrzychu.

Podczas kontroli okazało się, że 25-letni mieszkaniec naszego miasta miał wydaną przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo badanie wykazało u młodego wałbrzyszanina blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, wieloletni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
2
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Upamiętnią generała

Bogata kartoteka

Pijani za kółkiem

Petycja do prezydenta

Palmiarnia po nowemu

Drogowe wypadki

Artur Siennicki prezesem WSSE

Wałbrzych spadł w rankingu