MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Znęcał się nad matką

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 10 października 2011, 19:29
Aktualizacja: 19:30
Autor: red
Fot. red
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez wałbrzyskich policjantów w związku z podejrzeniem o znęcanie się nad matką.

Kobieta początkowo nie chciała tego faktu zgłaszać Policji, wierząc cały czas, że syn się poprawi. Ten był tak pewny swego, że nawet nagrał film i umieścił go w Internecie. Po ujawnieniu filmu przez policjantów, mężczyzna trafił do aresztu.

Policjanci z Komisariatu I w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Podejrzany to 37–letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po tym jak funkcjonariusze znaleźli w internecie film z jego udziałem.

Funkcjonariusze przeglądając portale internetowe natrafili na zamieszczony na jednym z nich film, na którym mężczyzna bił, dusił i wyzywał kobietę. Jeden z dzielnicowych rozpoznał na nim mężczyznę oraz jego matkę. Policjanci niezwłocznie pojechali do mieszkania kobiety.

Początkowo nie chciała ona zgłaszać policji, że syn się nad nią znęca, gdyż cały czas wierzyła, że się zmieni. Funkcjonariusze jednak ją przekonali, aby złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Zatrzymany usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Teraz za znęcanie się nad matką grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Popierają Dudę

Narkotyki i kradzieże

Miasto broni strażników

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~walbrzych 10-10-2011 20:12
masakra co za bestia
~ 10-10-2011 20:33
bydle p..........
~J-=23 10-10-2011 23:20
nie moge znależc okreslenia na tego gnojka, mam nadziejeze jak pójdzie to pierd.. to mu kamraci dadza popalic
~alla 10-10-2011 23:29
DEGENERACJA. Nic nadzwyczajnego wśród plebsu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Mogli zrywać czy też nie?

Patrol przyniósł efekt

Dwaj na gazie

Jacek C. na wolności