MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Zmiany w komunikacji miejskiej w czasie Dni Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 4 września 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:04
Autor: red
Fot. red
Już za pasem Dni Wałbrzycha. W dniach 5–6 września ZDKiUM wprowadza zmiany w komunikacji miejskiej.

1. Szczawno-Zdrój – Podzamcze - Szczawienko

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Białego Kamienia, ulicami: Wysockiego, Andersa, Solicka, Kolejowa, Skłodowskiej, Plac Wolności, Sienkiewicza, Gałczyńskiego, Łączyńskiego, Wieniawskiego, Podwale (na około), De Gaulle'a, Wrocławska – do pętli na Szczawienku.

2. Piaskowa Góra - Podzamcze

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Główna, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

3. Piaskowa Góra – Podzamcze (przez ul. Długą)

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

4. Nowe Miasto - Rusinowa

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Piłsudskiego, 11 Listopada, Bystrzycka (pętla Rusinowa) – Bystrzycka – Świdnicka do przystanku Niepodległości (Sikorskiego).

5. Podgórze – Glinik Stary

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Mickiewicza, Niepodległości, Wałbrzyska do pętli na Gliniku Starym.

6. Sobięcin

Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Konopnicka, Nowy Świat, Pługa, Limanowskiego, 1 Maja, Kosteckiego, Barbusse'a, Kresowa, 1 Maja do przystanku 1 Maja – Krasickiego.

Na trasach przejazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Czytaj również

Rozmawiali o gospodarce

Wyprawka dla noworodka. Co powinno się w niej znaleźć

Uratowali człowieka

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~,, 4-09-2015 9:40
a może by tak dokończyć remont ul. Antka Kochanka bo przejazd przez tą ulicę to jakiś koszmar zarówno dla kierowców jak i mieszkańców. a w te dni kiedy dzieje się coś na Stare kopalni to jakaś maskra

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wytyczyli kolejny odcinek

O obwodnicy i S5

Wilgoć na Traktorzystów

Uważaj na crossowców

Zmarł symbol Wałbrzycha