MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Złodziej telefonu komórkowego zatrzymany na gorącym uczynku

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 11 stycznia 2018, 7:25
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Wykorzystał nieuwagę 17–latki bawiącej się na studniówce i ukradł jej telefon komórkowy. 18–letni mieszkaniec Nowej Rudy za kradzież stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

6 stycznia 2017 roku około godziny 1.00 w nocy policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zostali poinformowani przez pracowników jednego z lokali gastronomiczno-usługowych w dzielnicy Szczawienko o podejrzanym młodym mężczyźnie, który uczestniczy w zabawie studniówkowej i dziwnie się zachowuje. Po chwili okazało się, że jednej z bawiących się na imprezie nastolatek skradziony został telefon komórkowy o wartości ponad 2 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce imprezy przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu i wylegitymowali zaskoczonego nastolatka. Mieszkaniec Nowej Rudy przyznał, że wszedł na zabawę, chociaż nie był na nią zaproszony. W toku przeprowadzonych czynności przy 18-latku mundurowi ujawnili także skradziony odbiornik telefoniczny.

Złodziej przyznał się do popełnionego czynu. Teraz odpowie przed sądem. Za kradzież może spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Wyborcza loteria

Przyjedzie Duda

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 2-02-2018 9:01
Zamknąć zlodziejaszka.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gubią ich narkotyki

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Brakowało im uprawnień

Przeszkadzała mu wiata

Miasto broni strażników