MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Zima w mieście

Wiadomości: Wałbrzych/Region
Sobota, 16 stycznia 2016, 14:30
Aktualizacja: Niedziela, 17 stycznia 2016, 9:49
Autor: opr.red.
Fot. Robert Bajek
Wałbrzych i okolice zostały obficie przysypane śniegiem.

Zachęcamy naszych Czytelników do przesyłania na adres naszej redakcji ciekawych zdjęć pokazujących, jak w Waszym otoczeniu wygląda zima. Zdjęcia należy wysyłać na adres: redakcja@walbrzyszek.com

Czytaj również

Książ w średniowieczu

Duda w Wałbrzychu

Lato w żłobku

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~mniam 16-01-2016 20:52
pyszne fotki :)))
~asassa 16-01-2016 21:53
Fotki ładne to fakt, ale nasze służby odpowiedzialne za drogi jak co roku z resztą zaskoczone, że wczoraj nawet się nigdzie przejechać nie dało. Auta się zakopywały i tworzyły się korki. Po co nam te pługi skoro albo nie jeżdżą albo mają pług w górze...?
~do asassa 17-01-2016 9:04
Ludzie, rozumiem, że wszyscy chcemy, aby drogi były zawsze czarne, ale drogi Użytkowniku pomyśl czasem. Przykładowo, próbujesz odśnieżyć chodnik, gdzie ktoś ciągle chodzi, a i z niego cały czas sypie śnieg. I co? A no nic, Twoja praca jest cały czas niszczona przez zaistniałe warunki. To samo jest z odśnieżaniem dróg. Gdy sypie śnieg, to jest niemożliwe od razu wszystko zrobić. Poza tym, nie sądzę, aby było tyle aut, aby dało się obstawić wszystko tak od razu.
~troll 17-01-2016 13:17
Niech śnieg pada do lipca a od lipca nowy. Przykryje psie gów... na chodnikach, trawnikach i wokół sklepów a zwłaszcza na naprzeciw Lidla.
~asassa 17-01-2016 18:39
Ale ja sobie świetnie zdaję z tego sprawę, że nikt w ciągu 5min nie odśnieży Wałbrzycha, ale skoro mija kilka godzin, a GŁÓWNE drogi są nadal nieprzejezdne to raczej jest coś nie halo. Po prostu jest jak co roku, jak nie ma śniegu to oni jeżdżą z pługami, a jak już śnieg spadnie to wielce zaskoczeni nie mówiąc już o tym, że mamy styczeń, a nie lipiec i trzeba być przygotowanym. Nie róbmy już spamu, bo nie taki był cel tego tematu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Kolejny seans

Szełemej w Chwaliszowie

Miasto broni strażników

Zagospodarowali teren