MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 31 maja
im. Anieli, Petroneli

Zgłoś swój projekt do Funduszu Toyoty 2015

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 31 października 2014, 12:29
Autor: red
Fot. Toyota Wałbrzych
Fundusz Toyoty – „Dobre pomysły zmieniają nasz świat” znów wystartował. Do końca grudnia trwa przyjmowanie wniosków do kolejnej edycji konkursu grantowego.

Celem Funduszu jest wsparcie oryginalnych i ciekawych pomysłów dotyczących ekologii i promocji zdrowego stylu życia, które zakładają trwałą zmianę w otoczeniu i są realizowane w powiecie wałbrzyskim.

O dofinansowanie mogą starać się organizacje non-profit, czyli: szkoły, uczelnie, stowarzyszenia, kluby sportowe, wspólnoty samorządowe. Maksymalna kwota wsparcia pojedynczego projektu została w tym roku podwyższona do 17 tys. zł. Całkowita pula środków do rozdysponowania to 45 tys. zł. Wszystkie zaplanowane działania powinny być zrealizowane pomiędzy lutym a czerwcem 2015 roku. W prawidłowym zaplanowaniu przestrzeni organizacjom pomogą studenci architektury krajobrazu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która jest partnerem merytorycznym konkursu.

4 listopada o godzinie 12.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w sali 101 odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych instytucji i organizacji, podczas którego szczegółowo omówimy zasady ubiegania się o dotację oraz zasady realizacji i rozliczania projektów.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać od koordynatora funduszu – Grzegorza Kruszyńskiego z Fundacji Edukacji Europejskiej (tel. 601 262 182, e-mail: fundusztoyoty@fee.pl).

Regulamin i dokumenty powiązane są umieszczone na stronie: www.ZielonyWałbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co słychać w Wałbrzychu?

Odwiedli go od skoku

Śmieci w lasach

Toyota Półmaraton Wałbrzych odwołany

Będzie można handlować w niedzielę?

Miasto stawia na inwestycje

Wałbrzych Centrum

Biało–Czerwona