MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Zdobywają doświadczenie

Wiadomości: Wałbrzych/Kraj
Poniedziałek, 18 listopada 2019, 8:14
Aktualizacja: Wtorek, 19 listopada 2019, 8:48
Autor: red
Fot. FOT. Organizatora IIMUN
W dniach 8–10 listopada 20–osobowa grupa uczniów I LO z klas z maturą międzynarodową: 2 DP i 1 pre–DP, brała udział w symulacjach rozmów ONZ podczas IIMUN POLAND 2019, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Obrady i rozmowy były prowadzone w języku angielskim zaś w agendzie znalazły się m.in. reformy Rady Bezpieczeństwa ONZ, reformy UE, wykorzystanie instrumentów dwustronnych i wielostronnych jako środków walki z terroryzmem, wolność słowa i prawo do spokojnej wypowiedzi podczas zgromadzeń, zacieśnianie więzi między krajami. Poziom rozmów i debat został oceniony jako wysoki. Serdecznie gratulujemy naszym delegatom odwagi podczas wystąpień, otwartości na różnorodne punkty widzenia i umiejętności wypracowywania wspólnych rozwiązań.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Tablety dla szkoły

Pokopalniana woda dla mieszkańców

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Barysznikow 18-11-2019 12:27
Jako prowadzący zajęcia ze spokojnej wypowiedzi podczas zgromadzeń zatrudnieni powinni zostać Obywatele RP. Dodatkowo powinni poprowadzić seminarium z choreografii nt. "Symulacja nieprzytomności podczas samoistnego zgromadzenia, a rozwój breakdance w tempie na 4/4." To 1-sze po angielsku, to 2-gie pantomima.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozpoczęcie i pasowanie

Rok szkolny rozpoczęty

Nadal będzie uczył

Chcą pieniędzy na stadion

Dzicy lokatorzy