MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Zbiorowa wystawa fotografów National Geographic Polska

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 12 czerwca 2019, 8:35
Aktualizacja: 8:42
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Galeria Sztuki Współczesnej na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj wernisaż zbiorowej wystawy fotografów National Geographic Polska. Wystawa nosi tytuł „Żywioły/woda”.

„Żywioły/woda” jest pierwszą zbiorową wystawą kolektywu fotografów National Geographic Polska. Na wystawie znalazły się fotografie Marka Arcimowicza, Pawła Młodkowskiego, Mikołaja Nowackiego i Marcina Zaborowskiego. Fotografowie ci są stałymi współpracownikami National Geographic Magazine Poland.

Podczas wystawy, zgodnie z tytułem, przedstawiony jest jeden z żywiołów: woda. Żywioł, który daje i umożliwia życie, ale jest też niebezpieczny i niszczycielski. Woda w różnej postaci i w różnych miejscach świata. Każdy z autorów prezentuje własne, indywidualne spojrzenie na ten żywioł, a każde zdjęcie ukazuje odrębną historię.

Wystawa została objęta wsparciem kuratorskim Joanny Kinowskiej. Partnerem medialnym wydarzenia jest National Geographic Polska. Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Weź udział w spotkaniu

Rozmowa online

Tunel w Szczawnie

Dostali przyłbice

Kino "Zdrowie" online

BWA też otwarte

Premiera online w Lalkach

Posiedzenie komisji