MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Zatrzymany po sześciu latach

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 sierpnia 2012, 6:12
Aktualizacja: 6:39
Autor: opr.red.
Fot. red.
31–letni mężczyzna poszukiwany dwoma Europejskimi Nakazami Aresztowania i trzema krajowymi listami gończymi wpadł w ręce wałbrzyskich policjantów. Zatrzymany to mieszkaniec Wałbrzycha. Ma na swoim koncie spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u wielu osób i kilkukrotne znieważenie funkcjonariuszy.

Ukrywał się od 2006 roku. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wyjechał za granicę. Na tej podstawie sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania. Tam też wszedł w konflikt z prawem, gdzie również wydano kolejny Europejski Nakaz Aresztowania, a wałbrzyski sąd i legnicka prokuratura 3 krajowe listy gończe.

Mężczyzna ma na swoim koncie spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u wielu osób i kilkukrotne znieważenie funkcjonariuszy.W ubiegły weekend poszukiwany został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Trafił do aresztu śledczego. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Gubią ich narkotyki

Znów złamał przepisy

Miasto broni strażników

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ułomek bez szkoły 7-08-2012 7:35
"Wpadł w ręce policji" samo to stwierdzenie jest wizytówką tych służb. Nie zastał pojmany w domu-mieszkaniu po wcześniejszym rozpoznaniu i przygotowanej akcji tylko po prostu sam wpadł im w łapy, może jeszcze przez alkohol lub inna głupotę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Okradała swojego pracodawcę

Będzie praca

Przeszkadzała mu wiata

Spektakl na 5–lecie