MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Zatrzymali złodzieja rowerów

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 16 maja 2013, 9:00
Autor: opr.red.
Fot. red.
42–letni wałbrzyszanin włamywał się do piwnic i pomieszczeń gospodarczych, skąd kradł rowery. Straty pokrzywdzeni oszacowali na blisko 35 tysięcy złotych Sposób działania wskazywał na to, że procederem tym zajmuje się tylko jedna osoba.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zajmujący się tą sprawą podejrzewali, że sprawcą tych przestępstw jest 42-letni mieszkaniec miasta. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Wczoraj zatrzymali włamywacza. W trakcie przesłuchania funkcjonariusze udowodnili mu trzydzieści kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Rowery, które były jego łupem sprzedał przypadkowym osobom. Obecnie trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

Ponadto okazało się, że 42-latek ma za sobą dość bogatą przeszłość kryminalną. Był wielokrotnie karany za różne przestępstwa. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Za tego typu czyn zabroniony grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Poniosą karę

Spodobały się jej torebki

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jerry 16-05-2013 16:36
Chciał pewnie stworzyć kadrę narodową w kolarstwie.. Okoliczność lekko łagodząca przy dobrym humorze Wysokiego Sądu. ;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wędkarska przygoda

Przyjedzie Duda

Najpierw rów, później areszt

Gubią ich narkotyki

Przeszkadzała mu wiata