MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Zapisz się na darmowe warsztaty – fotografuj Wałbrzych i Hradec Králové!

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 21 września 2009, 8:31
Aktualizacja: 8:33
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Daniel Wawryniewicz
Gmina Wałbrzych i oraz miasto Hradec Králové zapraszają na warsztaty fotograficzne pt. "Polska i Czechy widziane przez obiektyw".

Warsztaty to trzecie zadanie projektu pn. Wałbrzych, Hradec Králové - Miasta Kultury, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczypospolita Polska 2007-2013.

Warsztaty potrwają od 2 października do 27 czerwca i odbywać się będą przemiennie w Wałbrzychu i w Hradec Králové.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Wałbrzycha zameldowanych na terenie miasta. Do projektu zostanie zakwalifikowanych piętnastu uczestników z Wałbrzycha i piętnastu uczestników z Hradca Králové, tworzących razem grupę polsko-czeskich fotografów, biorącą udział w warsztatach.

Celem jest przeprowadzenie wykładów i szkoleń w zakresie fotografii, obróbki i wywołania obrazu w oparciu o atrakcje turystyczne i walory miast Wałbrzych i Hradec Králové, wymiana doświadczeń i wspólna realizacja wydarzeń kulturalnych.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnego sprzętu fotograficznego (aparatu, statywów, oświetlenia itp.) oraz stawienia się we wszystkich czterech terminach. W zamian organizator zapewnia transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i wstęp do fotografowanych obiektów.

Warsztaty są bezpłatne, zgłaszać się mogą na nie osoby w wieku 18-26 lat, zgłoszenia należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, ul. Sienkiewicza 6, do 28 września włącznie.

Do wniosku należy dołączyć pięć zdjęć w formacie minimum 15x20 lub pięć zdjęć w wersji cyfrowej w rozmiarze nie mniejszym niż 200 x3000 pikseli na płycie CD lub DVD oraz wypełniony kwestionariusz osobowy wraz z oświadczeniem o akceptacji regulaminu, i dopiskiem na kopercie ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE "POLSKA I CZECHY WIDZIANE PRZEZ OBIEKTYW".

Kwestionariusz i regulamin dostępne są na stronie Urzędu miejskiego pod adresem http://www.um.walbrzych.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2009/09/025.php

Ogłoszenia

Czytaj również

Akcja dla schroniska

AZS PWSZ wycofany

Duda w Wałbrzychu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~BOJKOT 21-09-2009 20:38
BOJKOT - Solidaryzujemy się z Jarkiem Michalakiem !
~Motylek 21-09-2009 21:03
A mi się wydawało że on właśnie chciał wspierać rozwój fotografi w mieście a nie ją bojkotować....
gks1959 21-09-2009 21:29
Tylko nie fotografujcie śmietników ani obdrapanych kamienic. Unikajcie ludzi, którzy nie wyglądają jak z zurnala mody!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przeszkadzała mu wiata

Krew wciąż potrzebna

Miasto broni strażników

Drzewa za frekwencję