Czytających: 4075

Kraj: Zapaśnicy Zagłębia widoczni na matach

Czwartek, 14 października 2010, 13:19
Aktualizacja: 20:13
W ostatnich startach w Radomiu i Janowie Lubelskim z dobrej strony zaprezentowali się zapaśnicy wałbrzyskiego Zagłębia.

W radomskim 38. Międzynarodowym Memoriale Władysława Miazio, która to impreza była jednocześnie rozgrywana w ramach Pucharu Polski Kadetów, w kategorii 42 kg Ernest Mickiewicz zajął 3. miejsce. W kategorii 58 kg mieliśmy aż trzech reprezentantów Zagłębia. Zwyciężył w tej kategorii nasz zawodnik – Amadeusz Walczak. Damian Kowalczyk zajął 7. lokatę, a Konrad Mazur ukończył zawody na 24. miejscu. W kategorii 63 kg na najniższym stopniu podium stanął Marcel Mickiewicz, a jego klubowy kolega – Marek Kowalczyk zajął 15. pozycję. Wreszcie w kategorii 76 kg na 14. miejscu start zakończył Damian Strzelczyk.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Janowie Lubelskim w klasyfikacji końcowej w kategorii 84 kg Krzysztof Szatko z Zagłębia zajął 7. miejsce, a w kategorii 96 kg srebro wywalczył inny wałbrzyszanin Marcin Nowakowski.