Czytających: 4751

Wałbrzych/Czarny Bór: Zapaśnicy Zagłębia i Herosa nie zawodzą

Czwartek, 21 listopada 2013, 15:31
Aktualizacja: 15:31
Zapaśniczki wałbrzyskiego Zagłębia startowały w Stargardzie Szczecińskim, a zawodnicy Herosa Czarny Bór rywalizowali w Dzierżoniowie.

W Stargardzie Szczecińskim zawodniczki Zagłębia spsiały się znakomicie i wywalczyły 1 złoty i 5 srebrnych medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Laura Robocińska, a drugie lokaty przypadły w udziale: Magdalenie Błaszczyszyn, Natalii Pupek, Dominice Kulwickiej, Patrycji Siwek oraz Weronice Szewczyk.

Natomiast w Dzierżoniowie swoje umiejętności mieli okazję zaprezentować podopieczni Dariusza Piaskowskiego z Herosa Czarny Bór. I tak – Adrian Filip triumfował w kategorii 47 kg. W wadze 38 kg srebro wywalczył Artur Moneta, a brąz Marcin Pilczuk. W kategorii 28 kg dziewcząt drugie miejsce zajęła Sara Charzewska, a trzecia była Oliwia Wróblewska.