Czytających: 4877

Wrocław/Poznań: Zapaśnicy na matach

Sobota, 11 grudnia 2010, 13:54
Aktualizacja: 13:54
Za nami kolejne turnieje zapaśnicze. Zapaśnicy rywalizowali we Wrocławiu i Poznaniu.

We Wrocławiu odbył się XVII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Uczniowskich Klubów Sportowych.

W kategorii 42 kg Zbigniew Burda z Victorii Wałbrzych zajął 11. miejsce. W kategorii 53 kg na 3. miejscu zawody ukończył Daniel Klimecki z Victorii. Jego klubowi koledzy też pokazali się z dobrej strony: Jakub Wojnowski był 5., a Łukasz Banaszek 17. W zmaganiach zawodników w kategorii 59 kg Konrad Mazur ze Szczytu Boguszów zajął ostatecznie 5. lokatę. W kategorii wagowej 73 kg na 5. miejscu został sklasyfikowany Damian Strzelczyk (Victoria). Drugi reprezentant Szczytu Boguszów – Dawid Puchalski - w kategorii 85 kg stanął na najniższym stopniu podium.

W Poznaniu zapaśnicy walczyli w Superpucharze Polski. W kategorii 55 kg Dawid Tejchman z Zagłębia Wałbrzych zajął 3. miejsce.