MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zamek Książ jak co roku włącza się w akcję „Czysty Wałbrzych”

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 kwietnia 2019, 9:30
Aktualizacja: 12:32
Autor: red
Fot. Zamek Książ/facebook
Zamek Książ jak co roku włącza się w akcję „Czysty Wałbrzych” organizowaną przez Urząd Miasta z inicjatywy prezydenta dra Romana Szełemeja.

Wszystkich zainteresowanych, którym leży na sercu czystość okolic Książa zapraszamy przed Budynek Bramny w najbliższą sobotę 27 kwietnia.
- Zbiórka odbędzie się o godzinie 9:30. Przekażemy sprzęt niezbędny do prac porządkowych czyli grabie, worki i rękawice. Wyznaczymy także punkty na terenie parku i w najbliższym otoczeniu zamku, które będziemy wspólnie porządkować w podgrupach. Niemal wszyscy pracownicy Książa zadeklarowali swój udział w akcji – wyjaśnia prezes zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Wielkie sprzątanie Wałbrzycha jest inicjatywą integrującą mieszkańców naszego miasta wokół tematu, który wszystkim powinien nam leżeć na sercu czyli czystości środowiska, w którym żyjemy. W tym miejscu należy przypomnieć, że Wałbrzych, a tym samym należący do gminy zamek Książ, jako pierwsze miasto i pierwszy obiekt zabytkowy w Polsce
- Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy mały prezent w postaci okolicznościowej podkoszulki, który upamiętni naszą akcję „Czysty Książ” – dodaje Mateusz Mykytyszyn, rzecznik prasowy Zamku Książ w Wałbrzychu

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stawiają na rozwój

Wspólna inwestycja

Akcja „Rupieć”

Dni Jedliny

Spotkanie z Prezesem PiS

Posprzątają gminę

Przyjeżdża prezes Jarosław Kaczyński

Makieta sztolni