MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Zagraj w filmie!

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 20:40
Aktualizacja: Wtorek, 25 sierpnia 2009, 8:51
Autor: Nadia
Fot. Nadia
Jeszcze juto, do godziny 17. potrwa bezpłatny casting zorganizowany przez Agencję filmową „Stars Impresariat” do portugalskiego filmu „Po szczęściu ledwie cień”. I Ty możesz odkryć swój talent aktorski.

- Poszukujemy osób do roli statystów i epizodystów, które swoim wyglądem wkomponują się w realia drugiej wojny światowej, gdyż w tym właśnie czasie dzieje się akcja filmu - informuje jeden z czterech „selekcjonerów” castingu. Film opowiada o losach rodziny, żyjącej na przełomie lat. 40. i 50. XX wieku. Producenci niemieccy poszukują m.in. statystów mających zagrać rosyjskich żołnierzy.

- Interesują nas mężczyźni i kobiety o urodzie aryjskiej - informuje organizator. - Najlepiej o blond lub rudych włosach i niebieskich oczach. Raczej szczupli. Mile widziane są także dziewczynki do 12 lat, również o jasnych włosach – wyjaśnia.

- Każdego, kto chciałby się sprawdzić, serdecznie zapraszamy - mówi organizatorka. - Do tych ról nie jest konieczne żadne doświadczenie aktorskie. Do tej pory zakwalifikowanych zostało ok.300 osób, ale wciąż czekamy na kolejne, chętne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu – dodaje.

Zdjęcia do filmu portugalskiego reżysera Miguela Alexandre, mającego na swym koncie już kilkanaście filmów fabularnych, rozpoczną się w Wałbrzychu za tydzień. Plan zdjęciowy będzie trwał całe 5 dni. Każdy statysta, oprócz niezapomnianych wrażeń z planu filmowego, zabierze ze sobą gażę w wysokości ok. 60 złotych za dzień.

Casting rozpoczyna się jutro o godz. 10 przy markecie Real w dzielnicy Piaskowa Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wydarzenia w Starej Kopalni

Kary za prędkość

Absolutorium dla burmistrza Jedliny

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 9-09-2009 21:07
czy ktos wie jaki to tytul tego filmu ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Od książek po elektronikę

Ciekawie w lipcu

Posprzątają śmieci

Relaksacyjny koncert

Wakacyjny bon