MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Zagłosuj na trasy MTB w Głuszycy

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Sobota, 21 sierpnia 2010, 15:24
Aktualizacja: 15:25
Autor: Sven
Od 9 lipca trwa konkurs pod nazwą „Polska pięknieje. 7 cudów funduszy europejskich”. W TVP – 1 w każdy poniedziałek, środę i piątek, o godzinie 16.20 pokazywane są atrakcyjne turystycznie miejsca, o których istnieniu często nawet nie wiemy.

Wielotygodniowa prezentacja zbliża się do końca. W najbliższy poniedziałek, 23 sierpnia, zaprezentowane zostaną trasy MTB w Głuszycy.

W głosowaniu mogą brać udział internauci. Wchodząc na stronę www.polska-pieknieje.eu i oddając swój głos, promujemy własny region. Głosować będzie można przez 30 dni, licząc od poniedziałku 23 sierpnia.

Ale po co czekać? Trzeba zagłosować i nakłonić do tego samego znajomych. Właśnie w tym momencie ma zastosowanie hasło: „Myślisz globalnie, żyjesz lokalnie”.

Przypomnijmy, że projekt Gminy Głuszyca ,,Kreowanie i promocja transgranicznego produktu turystycznego - strefa MTB" został nominowany jako jeden z trzech w kategorii ,,Produkt promocyjny" we wspomnianym konkursie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wałbrzych Centrum

Stara Kopalnia ma 250 lat

Zagłębie wznawia treningi

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~adam 23-08-2010 13:36
produkt promocyjny? trasy są w fatalnym stanie, nie widać znaków gdzie jechać jednym słowem tragedia! A może trasy zostały stworzone dla pana gromali i duraka?
~do adama 23-08-2010 13:46
no Oni chyba tego nie przejadą, ale ze względów kondycyjnych ;) - trasy MTB są przejezdne dla rowerów górskich. Oznakowanie jest stare po stronie Gór Suchych, po stronie sowiogórskiej oznakowanie jest nowe i jest ok. Twoje określenie, że trasy są w fatalnym stanie jest grubo przesadzone, może przeszkadza Ci błoto w MTB

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trenuj z mistrzem

Podstępni oszuści

Raport prezydenta

Życzenia dla pielęgniarek

Obwodnica najważniejsza