Czytających: 4153

Wałbrzych, Nowe Miasto: Zagłębie lepsze od Włókniarza w sparingu

Czwartek, 18 marca 2010, 9:34
Aktualizacja: 9:47
Podczas kolejnego sparingu spotkały się piłkarskie drużyny występujące w klasie B. Zagłębie Wałbrzych na boisku w dzielnicy Nowe Miasto pokonało Włókniarza Głuszyca 4:1.

Podczas wyrównanej pierwszej połowy padła tylko jedna bramka i to z bezpośrednio z rzutu rożnego. Graczy z Głuszycy zaskoczył Kazimierz Kupniewski i wałbrzyszanie prowadzili 1:0.

W drugiej części meczu zdecydowaną przewagę mieli już jednak zagłębiacy. W 64 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Marcela Dobiega, Przemysław Suchara umieścił futbolówkę w siatce. 10 minut później przez nieuwagę obrońców Zagłębia bramkę kontaktową zdobył Włókniarz.

Zielono-czarni nie podłamali się takim obrotem sprawy i w ostatnich minutach trafili do siatki rywala jeszcze dwukrotnie. W 81 minucie po podaniu Suchary gola strzałem w długi róg zdobył Kupniewski, a na 120 sekund przed końcowym gwizdkiem sędziego, po zagraniu od Marcela Dobiega, wynik na 4:1 ustalił Przemysław Dobiega.

Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 4:1 (1:0):
Zagłębie: Wojciechowski - Zawadzki, Borcoń, M.Wosiński, M.Dobiega, Smolec, Nyklasz, Kupniewski, Gryguć, Suchara, P.Dobiega