MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zaatakowali taksówkarza

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 6 sierpnia 2019, 9:43
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2019, 8:55
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Mężczyźni, którzy kilka dni temu zaatakowali taksówkarza jednej z korporacji działających na terenie naszego miasta, w ciągu kilkunastu godzin od zdarzenia trafili w ręce wałbrzyskich policjantów i odpowiedzą za pobicie oraz zniszczenie mienia.

Był piątek. Godzina 23:00. To miał być normalny kurs dla jednego z taksówkarzy. Okazało się jednak zupełnie inaczej. Po przyjeździe z pasażerami na ul. Osiedleńców w Wałbrzychu poprosił on o zapłatę za wykonany kurs. Niestety nie otrzymał wyznaczonej sumy, a przy jego samochodzie nagle zebrała się grupa mężczyzn. Dwóch z nich siłą wyciągnęło pokrzywdzonego z pojazdu i zaczęło bić po całym ciele. W pewnym momencie 71-latkowi udało się wykorzystać chwilę nieuwagi agresorów. Wsiadł więc ponownie do pojazdu i odjechał. Kiedy ruszał, jeden z mężczyzn uderzył w jego pojazd, uszkadzając lewy tylną lampę zespoloną. Po przejechaniu kilkuset metrów taksówkarz zatrzymał się i wezwał pomoc.

Jeszcze tej samej nocy funkcjonariusze Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 26-letniego mieszkańca naszego miasta odpowiedzialnego za popełnienie przestępstwa, a nad ranem w ręce dzielnicowych drugiego komisariatu wpadł jego o 8 lat starszy kolega – także wałbrzyszanin.

W trakcie czynności procesowych obaj podejrzani przyznali się do pobicia, a 26-latek dodatkowo do zniszczenia mienia. Teraz wałbrzyszanie staną przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

4
25%
Cieszy
2
13%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
9
56%
Przeraża

Czytaj również

Patriotyczna nuta

Pięści i rurka

Fundacja Tokarczuk

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Jja 6-08-2019 15:47
Patologia z Osiedlencow a miasto jeszcze tam zamierza remont przeprowadzić dla kogo dla niepracujacych patoli którym wiecznie mało i którym się wszystko należy.
~Fliper 6-08-2019 18:48
Same ciapate szoszoni i 500 plusy je...... Smród do okien puka i rzuca kamieniami a nawet nie do okien bo tam większość śmierdzieli bez okien. Taki syf że nawet szczury spier.... z tamtąd
~kot 7-08-2019 9:45
Otóż taksówkarz nie był z żadnej wałbrzyskiej korporacji tylko niezrzeszony.
~Kustosz z Sanktuarium Matki 28-08-2019 15:35
Przeciwnicy LGBT - prawdziwi patrioci rozbijający się taksówkami !! PATO-KATO-PEDO-SZUMOWINY !!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Aglomeracja zachwyca

Podejrzliwa seniorka

Poetycki wieczór

Koń znał drogę

Urząd dziś czynny