MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Za nami zlot dolnośląskich struktur partii Razem

Wiadomości: REGION
Środa, 25 listopada 2015, 11:56
Aktualizacja: 17:55
Autor: red
Fot. użyczone
21 listopada w Sanatorium Kultury we Wrocławiu odbył się zlot członków partii Razem ze wszystkich dolnośląskich okręgów: jeleniogórskiego, legnickiego, wałbrzyskiego i wrocławskiego.

W spotkaniu uczestniczyły również przedstawicielki Zarządu Krajowego – Katarzyna Paprota i Marcelina Zawisza oraz członkowie partii z okręgu opolskiego.

Zlot zorganizowano z okazji półrocza istnienia Razem. W tym czasie partii udało się wystartować w wyborach parlamentarnych we wszystkich okręgach wyborczych i uzyskać 3,62 % poparcia wśród głosujących. W najbliższych miesiącach partia Razem zamierza skupić swe wysiłki na rozbudowie struktur w całym kraju.
- Do partii po wyborach zgłosiło się 4 tysiące osób, to są kolejne 4 tysiące osób pomocne w budowaniu wiarygodnej, rzetelnej lewicy, która będzie stawała w obronie ludzkiej pracy - mówi Marcelina Zawisza.

Na Dolnym Śląsku lokalne struktury rozwijają się bardzo dynamicznie – niedawno, jako trzeci w województwie, utworzony został okręg wałbrzyski.

Zlot poprzedziła wspólna konferencja gości z Zarządu Krajowego oraz przedstawicieli partii z Dolnego Śląska. Członkinie i członkowie Razem rozmawiali z dziennikarzami o radykalizacji skrajnej prawicy w Polsce, a także o codziennych problemach mieszkańców regionu: mieszkalnictwie oraz stanie komunikacji publicznej.

Czytaj również

Pakt dla kobiet

Aktywny kandydat

Wizyta Marszałka

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~nosferatu 25-11-2015 14:48
Ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie, jak to się stało, że żaden prawy i sprawiedliwy Polak, miłosierny katolik, nie wylał jeszcze pomyj ? No, chłopaki, gdzie się schowaliście, przecież trzeba opluć inicjatywę młodych, normalnych i tolerancyjnych ludzi, nieprawdaż ?
~Omen 25-11-2015 15:50
Normalni i tolerancyjni? Chyba sobie kpisz człowieku. Kto normalny proponuje podatek 75%? Tolerancja? Zobacz sobie we Francji czym się kończy tolerancja.
~ambitny 25-11-2015 15:53
Duze parcie ma ................ partia razem. A po za tym normalność to pojęcie wzgldne, bo normalnym dla bezdomnego jest spać pod chmurką, a dla lewaka normalnym jest tylko gadać...
~do nosferatu 26-11-2015 10:04
jezeli to lewactwo prezentuje taka tolerancje jak ty, to polecam wam zapoznac sie ze slowem hipokryzja. Wiem wiem trudne, nie mniej jednak apeluje do waszej inteligencji, poradzicie sobie z ta definicja. Zrozumiec zrozumiecie, ale czy bedziecie potrafili wyciagnac wnioski watpie.
~radcom 26-11-2015 14:40
partia ludzi, którzy nie zhańbili się pracą...
~do nosferatu 26-11-2015 15:48
Zainteresowanie tematem i ta pseudopartia Razem splywa jak stolec w toalecie. W takim razie guru tolerancji nosferatu, musiał pobudzić watek. A ze wykorzystuje do tego celu obrazanie innych, co jest sprzeczne z jego wszelaka tolerancja, wcale mu nie przeszkadza. Liczy sie cel, nie srodki... jakie to Stalinowskie.
~Kaktus 26-11-2015 15:58
Omen. Zarobki kilkaset tysięcy miesięcznie, milionowe odprawy, to normalne? Ba, żeby to jeszcze było podyktowane wybitnymi osiągnięciami, wybitnym umysłem, a jest to osiągnięte wynikiem krętactwa i oszustwa wykorzystując luki prawne /podejrzewam, że celowo stworzone przez twórców naszego prawa/.
57jurand 26-11-2015 16:23
Do wiadomości kolegow z ,,Razem''.Wlaśnie odnalazly się żyrandole z palacu prezydenckiego. Na zasadzie przyjaznego rozdziału państwa i Krk ,,zaopiekował'' się nimi ksiądz.
~imigrant 26-11-2015 19:15
Ale ukradla zyrandole i inne fanty banda Komora . Odzyskanie przez ksiedza mienia zagrabionego nazywa sie rekuperacja.Faktycznie, lewica tzw.kawiorowa nie zasluguje na wieksza uwage. Jak PiS zmieni prawo co jest pewne, bedzie odciecie funduszy i poparcia zagranicznych fundacji dla chamokomuny i po temacie. Bo za darmo komusza tylko pozyteczni idioci jak nosferatu.Reszta to zwykli cynicy i bandyci.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lewica apeluje o udział w wyborach

Wałbrzych za KO

Wizyta wojskowych

Szkolą ratowników

Pola Nadziei