Czytających: 10064

Wałbrzych: Za nami turniej tenisa

Wtorek, 26 marca 2013, 13:27
Aktualizacja: 13:27
Tradycyjnie w marcu już dziesiąty raz odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci organizowany przez wałbrzyski OSIR.

Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach - chłopcy do lat 11, dziewczęta do lat 11 oraz chłopcy i dziewczęta do lat 9. Tradycyjnie również już znakomitą większość uczestników stanowili zawodnicy MKS Szczawno Zdrój.

W kategorii chłopców do lat 11 na miejscu 3. uplasował się Andrzej Roszak, a tuż za podium na miejscu 4. był Kacper Błaszak. W turnieju dziewcząt do lat 11 bezkonkurencyjna okazała się Klaudia Słomiana a na 3. miejscu zawody ukończyła Weronika Batóg. W kategorii najmłodszych miejsce 3. wywalczył Bartek Feledyn, który wyprzedził Kamila Pawlaka – 4. Miejsce.

Te sukcesy potwierdzają iż dzieci szkolone w Szczawnie od lat utrzymują się w czołówce, bo jeszcze nie tak dawno w zawodach tych triumfowali Janusz Kuriata, Ola Rojek czy Nikola Okopniak, którzy do dziś są w czołówkach krajowych w swoich kategoriach wiekowych.