MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Za nami spotkanie wałbrzyskiego okręgu Razem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 10 listopada 2015, 10:55
Aktualizacja: Środa, 11 listopada 2015, 7:15
Autor: red
Fot. użyczone
W sobotę 7 listopada miało miejsce spotkanie otwarte, zorganizowane przez członków wałbrzyskiego okręgu partii Razem.

Licznie przybyli goście mogli się na nim dowiedzieć m. in. o historii powstania partii, kryteriach, jakie należy spełnić, by przystąpić do Razem, kulisach niedawnej kampanii wyborczej, czy planach ugrupowania na przyszłość.

W trakcie spotkania wywiązała się żywiołowa dyskusja, dotycząca zarówno problemów lokalnych, jak i ogólnopolskich. Po rzeczowej wymianie zdań, wielu zaproszonych wyraziło chęć zapisania się do wałbrzyskiego Razem, z czego 10 osób pragnie ubiegać się o status członka partii, a kolejne 3 zgłosiły zamiar zostania jej sympatykiem.

Czytaj również

Wandale w akcji

Nobel dla Tokarczuk!

Pakt dla kobiet

Komentarze (19) Dodaj komentarz

~nosferatu 10-11-2015 11:25
Ciekawe kiedy, prawdziwi patrioci i Polacy, miłosierni katolicy, obrońcy wiary, moralności (sic!) i zasad oplują tych młodych ludzi. Ich jedyną zbrodnią jest to, że chcą być wolni i myślą samodzielnie, a jak wiadomo, wśród części (na szczęście) kato - prawicy, to nie dopuszczalne. Ostatni widziałem fajnego mema - "nazywają Cię lewakiem - prawdopodobnie jesteś dobrym człowiekiem". W pełni się zgadzam.
~agni 10-11-2015 11:40
Słowianie to głupia nacja, znowu kolejną "wybitną" idee "wybrańcy" odgrzewają, a oni już "wierzą", że dla wszystkich, równość, wolność, normalność, będzie pięknie i cudnie! 2000 lat zmagań z chazarią chrześcijaństwem faszyzmem komunizmem III RP, a teraz stary śmierdzący kotlet i dalej to "słowianopodobnych" nic nie nauczyło. Smród jak mobruk, a oni siedzą i dumają.
~ciekawe 10-11-2015 11:50
a co wśród zebranych robią PIS-owcy, czyżby szpiegowali a może się przeflancowali na "lewicowców" ... jakaś ściema to RAZEM
~Jerzy Jacek Pilchowski 10-11-2015 13:29
~ciekawe: To chyba byo do mnie. - Przedstawiłem się i powidziałem, że jestem tam "służbowo" jako naczelny Niezależnego Słowa. Więcej już chyba na te ich spotkania nie będę chodził choć jestem w dalszym ciagu zainteresowany tym czy Razem skłonna będzie np., poprzeć PiS w sprawie Mo-Bruku, czy też (był tam też facet z SLD) dostaną zakaz kontaktów z wszystkimi którzy są im obcy z powodów "klasowych i ideowych".
~do nosferatu 10-11-2015 13:36
napewno zaden z patriotow, prawdziwych Polakow, nie byl szybszy w obrazaniu od ciebie... Jestes liderem, mozesz byc dumny, zaczales o guru tolerancji dyskusje od obrazania. Ostatnio widzialem mema, jesli nazywaja cie faszysta, tzn musisz byc, zdrowym, znajacym swoja wartosc mezczyzna a nie homosiem i kochasz swoj kraj.
~Adrian Hyrsz 10-11-2015 13:48
~ciekawe: Spotkanie było otwarte, więc zgodnie z definicją otwartości nie mogliśmy nikomu zakazać przyjścia, choćby pofatygował się na nie skrajny nacjonalista.
~Jerzy Jacek Pilchowski 10-11-2015 14:04
~Adrian Hyrsz: A w sprawie Mo-Bruku ma pan co do powiedzenia?
~olo 10-11-2015 15:26
Marksiści i Leniniści Razem w knajpie
~lewa,lewa.. 10-11-2015 15:40
Prawdziwy lewicowiec żyje w związku partnerskim, bez jakiejś homofobii z osobnikiem tej samej płci! Wszak członek brzmi dumnie! A jak tam u ciebie ~nosferatu nie ma dysonansu poznawczego?
~roś 10-11-2015 16:43
Pan Pilchowski przedstawił się jako naczelny-ciekawe, w sumie. Na pewno pomoże mu geotermalny Szyszko z PZPR. To że porąbany rydzykowy pisowiec- to inna sprawa. .
~Władek 10-11-2015 22:01
Z każdej strony słyszę nawoływanie by nie opodatkowywać banków, bo wzrosną ceny kredytów i innych usług bankowych. Marketów też nie wolno ruszać, bo niby ceny żywności zbytnio wzrosną. Zachodnie koncerny też mogą się obrazić i spakować, jak zaczną płacić wyższe podatki ( a właściwiej by było powiedzieć gdy w ogóle zaczną je płacić ). Niedopuszczalne jest także podniesienie minimalnego wynagrodzenia. Wychodzi na to, iż najlepszym sposobem na gospodarkę jest podnoszenie podatków i wszelkich danin publicznych "szaremu" obywatelowi i żebranie kasy od UE ( w zamian za utratę własnej suwerenności. Nie jestem przeciw członkostwu Polski w UE, lecz niech to się odbywa na zdrowych zasadach. ), a także złodziejska wyprzedaż majątku narodowego ( do sprywatyzowania zostaje coraz mniej)
~emigrant 10-11-2015 22:27
Razem" to typy, ktorych wierchuszka dogaduje sie z eurolewactwem aby Polsce wcisnac tzw.uchodzcow.Walbrzyski oddzial to leszcze, ale nalezy na nich uwazac, gazeta Michnika za bardzo sie nimi zachwyca, a wszystko czym gwiazda smierci sie zachwyca jest dla Polakow szkodliwe. Ponawiam pytanie do czlonkow razem; Kto z "Razem" jest na liscie plac fundacji Rozy Luksemburg z Niemiec?
~frytka 11-11-2015 7:12
zapominacie o historii , lewak nigdy nie będzie dobrym człowiekiem - to utopia! Fałsz w socjalizmie jest wszechobecny, idee przez nie głoszone są tylko dla mas by wybrańcy żyli w dostatku. Nie ma czegoś takiego jak nowa lewica...lewica jest tylko jedna i jest do bani! A nosferatu wierzy w memy, które sam penie tworzy i głosi, że to prawda objawiona...żal!
~Igor 11-11-2015 13:30
Bardzo dobre spotkanie. Ludzie w różnym wieku, bez politycznego doświadczenia, przewaznie młodzi. Widać, że to oddolny ruch zaangażowanych osób, które łączą podobne idee i pomysły. Otwarta formuła pokazała, że Razem to partia demokratyczna. Pojawił się nawet przedstawiciel Pisu prowadzący partyjną gazetkę i SLDowiec badający grunt. To świadczy o dużym zainteresowaniu nami przez konkurencję polityczną. Nas jednak nie interesują koniunkturalne gierki starych polityków. Będziemy działać na rzecz lokalnego środowiska i wierzymy, że dołączą do nas kolejni, którzy tak jak my wiedzą, że inna polityka jest możliwa.
~gryf 11-11-2015 13:34
razem...razem z kim?....mać ...lewacy dla was trochę historii o prawdziwych polskich bohaterach: "Organizator i szef Kedywu Komendy Głównej Armii Krajowej, zastępca Komendanta Głównego AK i dowódca organizacji NIE gen. August Emil Fieldorf "Nil" został 10 listopada 1950 roku aresztowany w Łodzi przez funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Jeden z najbardziej zasłużonych żołnierzy AK i polskiego podziemia niepodległościowego - patron Jednostka Wojskowa Nil, pomimo stosowanych wobec niego tortur, odmówił współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa. W 1952 r. władze komunistyczne wydały wyrok śmierci na generała, który wykonano rok później". Krzyczycie głośno SZALOM i mówicie RAZEM....ale z kim?- bo na pewno nie z Polską
~Igor 11-11-2015 13:56
Bardzo dobre spotkanie. Ludzie w różnym wieku, przewaznie młodzi. Widać, że to oddolny ruch zaangażowanych osób, które łączą podobne idee. Otwarta formuła pokazała, że Razem to partia demokratyczna. Pojawił się nawet przedstawiciel Pisu prowadzący partyjną gazetkę i SLDowiec badający grunt. To świadczy o dużym zainteresowaniu nami przez konkurencję polityczną. Nas jednak nie interesują koniunkturalne gierki starych polityków. Będziemy działać na rzecz lokalnego środowiska i wierzymy, że dołączą do nas kolejni, którzy wiedzą, że inna polityka jest możliwa.
~Jerzy Jacek Pilchowski 11-11-2015 14:47
~Igor: Czowieku. Nie wymyślaj z tym "przedstawicielem PiSu". Byłem tam ja, w ramach moich dziennikarskich obowiązków i ze zwykłej ciekawości. Moja obecność była dla nich szansą na to aby np., poprosić mnie o zorganizowanie spotkania z ludzimi którzy majja prawo reprezentowac wałbrzyski PiS (Ja takiego prawa nie mam.) aby porozmawiac w sprawie Mo-Bruku co powinno byż sprawą ponadpodziałami. Jak do tej pory nikomu z Razem chyba to jednak do głowy nie przychodzi. Ciekawe czemu? - Kogo muszą zapytać czy im wolno? - Urbana czy Zandberga?
~ 11-11-2015 18:25
Według sondaży 51 procent Polaków jest przeciw napływowi emigrantów.Gdzieś tyle samo Polaków brało udział w wyborach, może upraszczam ale wychodzi mi ,że niezadowoleni są także w elektoracie ,,Razem'',a to juz na starcie żle wróży.Jeżeli będziecie lansować i popierać osiedlanie się uchodzców to skończycie jak PO, ZL.Na koniec chciałbym wiedzieć czy macie jakas stronę w internecie z naszego regionu na której na bieżąco będę mógł przyglądać waszej aktywności.
~ad 12-11-2015 16:42
komuniści

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podsumował kampanię

Zbyli udziały

Koalicja zmobilizowana

Kamieniecka oddana

Kandydat Lewicy namawia do debaty