MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Za nami Dzień Otwarty PWSZ

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 12 kwietnia 2016, 6:50
Aktualizacja: Czwartek, 14 kwietnia 2016, 13:33
Autor: Katarzyna Szwarc
Fot. Katarzyna Szwarc
Wczoraj w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbył się Dzień Otwarty.

Na wszystkich zainteresowanych wałbrzyskich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, nauczycieli oraz obecnych już studentów czekała moc atrakcji, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie przygotowane na ten dzień wydarzenia miały miejsce w budynku B.

Zaprezentowano m.in. pokazy makijażu i manicure przygotowane przez Katarzynę Fitrzyk ze Studenckiego Koła Naukowego Iuvenum, przeprowadzono liczne wykłady i prezentacje, np. na temat twórczych sposobów nauki języka angielskiego (m.in. poprzez czytanie komiksów w oryginale – autorstwa studenta filologii angielskiej – Piotr Ziętara, czy łatwiejszego zapamiętywania gramatyki – przygotowany przez Blankę Gołębiowską).

Jednym z wykładowców był również Prezydent Miasta Wałbrzycha – Roman Szełemej, który odpowiadał na pytanie „Dlaczego warto studiować w Wałbrzychu?”. Ponadto w programie Dnia Otwartego znalazły się również gry biznesowe i logiczne, szkolenie z pisania biznesplanu, warsztaty z rysunku i zakładania własnej działalności oraz konkurs dotyczący przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Żłobek ponownie otwarty

Uczniowie nagrodzeni

Wałbrzych otwiera 4 szkoły dziennie

Napadł na nastolatka

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Ciekawy kierunek

Wirtualne otwarcie