MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Z życia codziennego straży miejskiej

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 27 września 2011, 15:18
Aktualizacja: 15:20
Autor: PAW
Fot. użyczone
Strażnicy miejscy z Boguszowa–Gorc wzięli udział w ćwiczeniach zagrożenia pożarowego. Funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, który obnażał się na ulicy.

Dziś wczesnym rankiem przy ul. Kościuszki w Gorcach funkcjonariusze Straży Miejskiej w Boguszowie-Gorcach po otrzymaniu zgłoszenia, ujęli 55-letniego mężczyznę, który obnażał się publicznie na ulicy. W tym czasie do pobliskiego przedszkola odprowadzane były dzieci. Sprawa ta potraktowana została jako wybryk. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi policja.

Również dziś w godzinach porannych na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Kuźnicach przeprowadzone zostały ćwiczenia służb ratowniczych na wypadek pożaru. O zaistnieniu pożaru powiadomione zostały dwa zastępy OSP oraz Straż Miejska w Boguszowie-Gorcach. Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażnicy miejscy, którzy zabezpieczyli drogę dojazdu do szkoły oraz pomogli w przeprowadzeniu ewakuacji uczniów i pracowników szkoły. Do lokalizacji zagrożenia i poszukiwań poszkodowanych w budynku przystąpiły zastępy Straży Pożarnej. Ćwiczenia zainicjowane przez dyrekcję PSP nr 6 miały na celu koordynację działania służb w przypadku powstania realnego zagrożenia pożarowego. Sprawne współpracowanie zaangażowanych w akcję jednostek doprowadziło do ostatecznego zlikwidowania zagrożenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wykluczyli dwóch

Wykręcił mu kciuka

Spodobały się jej torebki

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 28-09-2011 7:44
idioci chyba pozarnej !
~ja 28-09-2011 9:12
tak idioto. szkoda ze to twoje dziecko nie widzialo tego fraj..... moze inaczej byc to widzial.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poniosą karę

Miasto broni strażników

Złodzieje zatrzymani

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Prosto w mur