MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

XXV Festiwal Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 2 maja 2013, 16:35
Aktualizacja: 22:42
Autor: red.
Fot. red.
Wczoraj na Zamku Książ rozpoczął się XXV Festiwal Kwiatów i Sztuki. Zapraszamy na obszerną fotorelację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Miasto broni strażników

Kary za prędkość

Ewakuacja była konieczna

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Baba 2-05-2013 14:54
Tragedia żeby dojechać, choć cieszyć może bardzo duże zainteresowanie przyjezdnych z odległych miejscowości.
~xxx 3-05-2013 13:49
To co się dzieje w okolicach zamku Książ to totalny chaos i paraliż komunikacyjny miasto nie jest przygotowane na takie masowe imprezy zero organizacji tylko żeby kasę zarobić!!!!!
~KRECIK 5-05-2013 11:00
A gdzie zaparkować jak wszyscy sie paplają w błocie ŻENADA.......
~Kama 6-05-2013 10:01
Impreza od lat organizowana na Zamku a organizator imprez kompletnie nie zna się na robocie - porażka. Kilka uwag: - dojazd bardzo kłopotliwy i zniechęcający, ale bardzo pomysłowe było zorganizowanie "bezpłatnych"- niestety tylko w jedną stronę autokarów spod Auchan - niestety OBSŁUGA (ochrona, personel zamku, bileterzy) kompletnie nieprzygotowani do pracy podczas imprez: nie mają pojęcia o imprezach organizowanych na Zamku w danym dniu, nie znają topografii zamku, kompletnie nie służą pomocą!!! a chyba do tego zostali zatrudnieni - PORAŻKA - plan imprez a rzeczywisty ich przebieg bardzo się rozminęły. Nikt nie dba o publiczność pod sceną, nie ma żadnego prowadzącego, od nikogo nie można się dowiedzieć co zaraz będzie - po co scena jak stoi pusta Zero organizacji tylko nabijanie kasy!!
~zewgie 6-05-2013 10:44
Kompletne nieporozumienie jak chodzi o gości przyjezdnych. Parkingi pozamykane, chaos i zamieszanie wokół Zamku i Parku. Brak możliwości dotarcia do Zamku przez osoby starsze. Czy Festiwal jest dla samego siebie czy dla ludzi???.
~benc 7-05-2013 15:23
w Świebodzicach przyjezdni parkowali pod marketem TESCO i zawalili cały parking mieszkańcom... pomijam, że bydło jeździło alejkami do Zamku przy zakazie wjazdu a SM nie było widać. Proponuję zbudować parking z kostki przy jeździeckiej. Albo wykorzystać jakiś teren przy wlocie do Świebodzic i tam spacerkiem 20min do Zamku można podejść. Dla starszych mogłyby jakieś bryczki jeździć co 30min spod parkingu czy bramy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy

Modne wzory paznokcie hybrydowe 2020 – galeria zdjęć

Duda w Wałbrzychu