Czytających: 5345

Walim: XII Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu – wyniki

Wtorek, 22 lipca 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na fragmencie zabytkowej linii kolejowej w Jugowicach w Gminie Walim, odbyły się XII Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu Push – Pull Party Jugowice 2014.

W czasie całodziennej zabawy w rytm muzyki country, miłośnicy drezynowania mogli sprawdzać swoje umiejętności w poruszaniu się po torach. W tym roku w zawodach drezynowych wystartowało 141 drużyn (Fotorelacja z imprezy:TUTAJ).
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów.

W kategorii VIP:

I miejsce zajęli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
II miejsce dla drużyny strażaków gminy Walim
III miejsce zajęli Myśliwi

W kategorii Open wystartowało 69 mężczyzn:

I miejsce zajęła drużyna Pociąg Widmo w składzie Mateusz Gałysa i Szczepan Gałysa, pobijając rekord w drezynowaniu , uzyskali czas 1:12,34
II miejsce wywalczyły Orły Poniatów – Artur Chocian i Arkadiusz Chocian
III miejsce zdobyła drużyna Atlas Kolejowy Polski – Sławomir Fedorowicz i Sylwester Pulik

III miejsce – NO WAY – Karolina Gładkowska i Agnieszka Zelek – Woźna

Najwięcej niespodzianek sprawiła rywalizacja w kategorii JUNIOR, bowiem przyznano tu ex aequo dwa drugie miejsca – drużynie Człowiek Widmo – Jakub Ocharski i Filip Harasym oraz Zwycięzcy –Marcin Boroch i Irek Komar. I miejsce zajęli zawodnicy grupy o szczególnej nazwie – Kinder Mafia- Daniel Szczepankowski i Sebastian Pankiewicz.