MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Wzorowa postawa

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 sierpnia 2020, 6:46
Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia 2020, 8:12
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjant pierwszego komisariatu – sierż szt. Paweł Głębocki – odebrał z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Siczka list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusza Wesołowskiego.

To właśnie profesjonalne działanie wałbrzyskiego funkcjonariusza w marcu tego roku pozwoliło na uratowanie życia 75-letniego mężczyzny, który bez funkcji życiowych leżał na chodniku przy ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu. Z okazji 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił sierż. szt. Pawła Głębockiego nagrodą pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafał Siczek osobiście podziękował sierż. szt. Pawłowi Głębockiemu za wzorową postawę. Podkreślił, iż jego doświadczenie, fachowość i zdecydowane w działaniu przyczyniły się bezpośrednio do uratowania życia mężczyzny i przekazał list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w którym czytamy:

„Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za okazywany profesjonalizm, dbałość o terminowe i efektywne realizowanie obowiązków służbowych, zapewniające uzyskiwanie wysokich wyników w pracy. Pana służba jest wyrazem szczególnego zaangażowania, wpływa korzystnie na kształtowanie wizerunku Policji w społeczeństwie. Pana postawa, wiedza i doświadczenie zawodowe zasługują na szczególne uznanie oraz bezpośrednio przekładają się na podniesienie poziomu służby, pracy jednostek i komórek organizacyjnych garnizonu dolnośląskiego Policji.

Z okazji obchodów 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Wyróżnił Pana nagrodą pieniężną w wysokości 5000 zł. Mam nadzieję, że dotychczasowa służba dostarcza Panu wiele osobistej satysfakcji, jak również poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Życzę wielu dalszych osiągnięć zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w pracy i w życiu prywatnym.”

Twoja reakcja na artykuł?

7
50%
Cieszy
3
21%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Spłoszył go dzik

Uciążliwości jeszcze potrwają

Zakończenie wakacji w OSK

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~aoo 6-08-2020 8:43
czy naprawdę trzeba trąbić w mediach o zasługach i wyczynach policjanta na służbie? to jego praca, misja, jeśli dowództwo chce pochwalić - ok, ale na litość - nie mówcie, ile dostał nagrody, to żenujące
~JS 6-08-2020 9:13
Człowiek żyje! Brawo! Odruch policjanta ludzki ale gratulacje komendanta bardzo służbowe!!
~Sobięciniak 6-08-2020 11:39
Kto mi wypłaci kasę jak uratuję staruszkę, mimo,że nie należy to do moich obowiązków i munduru nie noszę?
~Hugo 6-08-2020 20:26
do: ~Sobięciniak (11:39)
Tylko jej najpierw nie skrzywdź! Będzie bezpieczniejsza!
~Ja 6-08-2020 14:23
Wobec tego lekaraz od każdej osoby uratowanej powinni tez dostac kase
~Polityczny 6-08-2020 22:08
Czyz to przypadek, ze twarz tego policjanta jest częstym obrazkiem w mediach? Czy za jego promowaniem , nie ujmując tu jego chwalebnej postawie ...nie stoi pan Kamil Zieliński z PiS? Inni policjanci za podobne czyny dostali 5ooo złotych? Inni krwi nie oddają? Troche słabo to wygląda.
~ 8-08-2020 20:59
do: ~Polityczny (22:08)
Brawo Ty, chyba trafiłeś w sedno:) rok temu na al. Wyzwolenia widzialem jak Policjanci reanimowali starszego czlowieka, pisali o nich w mediach. Jesli dobrze pamietam, to nie dostali ani złotówki:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zakończenie wakacji w "Witoldzie"

Szukają talentów

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Szczepienia i ostrożność

Książe w Wałbrzychu