Czytających: 5179

Wałbrzych: Wywalczyli brąz

Czwartek, 2 sierpnia 2018, 13:47
Aktualizacja: 13:48
W miniony weekend w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej młodzików. W finale wzięło udział 16 najlepszych par z całej Polski. Zawody rozgrywano systemem „brazylijskim”.

Wśród tych par rewelacyjnie zaprezentowała się para reprezentująca nasz TS CHEŁMIEC AQUA ZDRÓJ WAŁBRZYCH Wiktor Mordarski i Dominik Płużka.

Pogoda nie rozpieszczała naszych zawodników. W upale i pocie czoła przez dwa dni zmagań nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Wygrywając mecze z rówieśnikami z całej Polski doszli do półfinałów, gdzie czekała na nich para z Dolnego Śląska – Piotr Śliwka i Jacek Rejno. Nasza drużyna przegrywając pierwszego seta do 13, zmobilizowała się i wygrała drugiego seta do 15 i trzeciego seta do 10, tym samym pokonując rywali w całym meczu 2:1.