MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wystawa w Wieży

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Środa, 11 września 2019, 6:37
Aktualizacja: Czwartek, 12 września 2019, 9:37
Autor: red
Fot. organizatorzy
Dzięki współpracy gminy Szczawno–Zdrój z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”.

To wydarzenie niewielkich rozmiarów, lecz wielkiej społecznej wagi. Wystawa jest hołdem pamięci, płynącym z głębi serca głosem podziękowania i podziwu dla ludzi służb, bez poświęcenia których trudno wyobrazić sobie nasze życie. Jest historią kilkanaściorga naszych podopiecznych i ich rodziców.

Wystawa została po raz pierwszy zaprezentowana w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa w Warszawie w kwietniu 2018 r. Od tego czasu „wędruje” po całym kraju i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wystawę będzie można zobaczyć w Wieży Anny w Szczawnie – Zdroju w dniach 15 – 22 września w godzinach 12.00 – 18.00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Patronat Honorowy nad wystawą objął Burmistrz Szczawna-Zdroju Marek Fedoruk.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

W intencji samorządowców

Kultura Żydowska

Szełemej samorządowcem roku

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Żul 11-09-2019 17:23
Taka maja robote,krotko pracuja i jeszcze na szybka emeryture zwiewaja ale widze ze jeszcze trzeba ich czcic a co z gornikami,hydraulikami,mechanikami,piekarzami,prostytutkami,bankowcami itp. itd. ? Oni tez sa niezbedni w naszym zyciu...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Urząd Marszałkowski odpowiada

Bethel w Boguszowie–Gorcach

Wigilia Miejska

Spotkanie samorządowców

Gdzie parkować?