MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 31 maja
im. Anieli, Petroneli

Wystartowali w pierwszej edycji Boguszowskiej Ligi Biegów Przełajowych

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Czwartek, 21 kwietnia 2011, 14:39
Aktualizacja: 14:41
Autor: MDvR
Fot. osir-boguszow.eu
19 kwietnia rozpoczęliśmy kolejną już trzecią Boguszowską Ligę Biegów Przełajowych. W pierwszej z tegorocznych edycji udział wzięło około 220 zawodników – uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Boguszowa Gorc, Czarnego Boru, Jedliny Zdroju, Głuszycy Górnej i Walimia.

Dzięki Wam Boguszowska Liga Biegów Przełajowych pobiła swój rekord frekwencji! – wyznają organizatorzy i już zapraszają na kolejne edycje. Kolejna edycja rozegrana zostanie 5 maja na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach, a finałowa trzecia 25 maja – na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Góra Dzikowiec".

Wyniki

Dystans 200m dziewczęta
1 Drabik Elżbieta PSP Walim
2 Maciosz Weronika PSP Czarny Bór
3 Łyczek Julia PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
4 Czernik Aleksandra PSP Czarny Bór
5 Tomiała Aleksandra PSP Walim
6 Bombola Agata PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
7 Czemarnik Izabela SP 1 Głuszyca Górna
8 Pawłowska Zuzanna SP 1 Głuszyca Górna
9 Zaborowska Oliwia SP 1 Głuszyca Górna
10 Piotrowska Ewelina SP 1 Głuszyca Górna

Dystans 200m chłopcy
1 Wasiak Damian PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Leśniak Wojciech PSP Czarny Bór
3 Długosz Jakub PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
4 Banach Marcin PSP Walim
5 Ocet Marcin PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
6 Kręciproch Olgierd PSP Walim
7 Staniszewski Maciej SP 1 Głuszyca Górna
8 Dutkiewicz Łukasz SP 1 Głuszyca Górna
9 Mazur Krystian PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
10 Kaczanowski Marcin PSP Czarny Bór

Dystans 600m dziewczęta
1 Dybiec Martyna PSP Czarny Bór
2 Markiewicz Agata PSP Czarny Bór
3 Łazarczyk Justyna PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
4 Dul Anna SP 1 Głuszyca Górna
5 Charzewska Adrianna PSP Czarny Bór
6 Dudiak Sandra PSP Nr 6 Boguszów-Gorce
7 Grzywna Oliwia PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
8 Helta Martyna PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
9 Małek Aleksandra SP 1 Głuszyca Górna
10 Stankiewicz Angelika PSP Czarny Bór

Dystans 800m chłopcy
1 Greszczyszyn Mariusz PSP Walim
2 Janik Wojciech PSP Czarny Bór
3 Bijak Michał PSP Czarny Bór
4 Gnosowski Mateusz PSP Czarny Bór
5 Duś Oskar ZSS Boguszów-Gorce
6 Kmera Piotr PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
7 Filip Adrian PSP Czarny Bór
8 Ślebioda Konrad PSP Nr 6 Boguszów-Gorce
9 Baraniec Jakub PSP Czarny Bór
10 Pokora Dawid PSP Walim

Dystans 1000m dziewczęta
1 Gnosowska Magdalena PSP Czarny Bór
2 Wąsala Paulina PSP Czarny Bór
3 Baraniec Kamila PSP Czarny Bór
4 Lech Karolina PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
5 Adamkiewicz Alicja PSP Czarny Bór
6 Filip Donata PSP Czarny Bór
7 Warchoł Magdalena PSP Czarny Bór
8 Nosal Sabina PSP Czarny Bór
9 Dutkiewicz Natalia SP Nr 1 Głuszyca Górna
10 Sołtys Ada PSP Walim

Dystans 1200m chłopcy
1 Dec Denis PSP Nr 6 Boguszów-Gorce
2 Siniawski Michał PSP Czarny Bór
3 Byrski Dawid PSP Walim
4 Marczak Damian PSP Czarny Bór
5 Sowa Dawid PSP Czarny Bór
6 Krawczyk Paweł PSP Nr 6 Boguszów-Gorce
7 Krawczyk Piotr PSP Nr 6 Boguszów-Gorce
8 Majgier Sławomir PSP Nr 1 Boguszów-Gorce
9 Krauz Adrian PSP Walim
10 Jabłoński Mateusz SP Nr 1 Głuszyca Górna

Dystans 1200m dziewczęta
1 Ocet Marta Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Bodytko Kamila Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
3 Ryszewska Kamila Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
4 Ryszewska Malwina Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
5 Głód Klaudia Gim. Czarny Bór
6 Mickiewicz Ewelina Gim. Czarny Bór

Dystans 2300m chłopców
1 Dobrowolski Majkel Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Filip Bartłomiej Gim. Czarny Bór
3 Stawiarski Dawid Gim. Czarny Bór
4 Turek Karol Gim. Czarny Bór
5 Laskowski Jacek ZSS Boguszów-Gorce
6 Rafalski Bartłomiej Gim. Czarny Bór
7 Helta Filip Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
8 Kofowski Kacper Gim. Czarny Bór
9 Balcerzak Miłosz ZSS Boguszów-Gorce
10 Widlak Maciej Gim. Czarny Bór

Dystans 2000m dziewczęta
1 Sobies Magdalena Gim. Czarny Bór
2 Kaluch Magdalena Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Dźwilewska Magdalena Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Iwańczuk Katarzyna Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce
2 Wiśniewska Katarzyna Gim. Nr 1 Boguszów-Gorce

Dystans 3000m chłopcy
1 Janik Mateusz Gim Czarny Bór
2 Kuna Kamil ZSS Boguszów-Gorce
3 Kiełbasa Wojciech Gim. Czarny Bór
4 Przygodzki Paweł ZSS Boguszów-Gorce
5 Nepokoj Kacper Gim. Jedlina Zdrój
6 Cabała Gracjan Gim. Czarny Bór
7 Salwiński Michał ZSS Boguszów-Gorce
8 Cichocki Michał Gim. Jedlina Zdrój
9 Guban Aleksy ZSS Boguszów-Gorce
10 Lic Damian ZSS Boguszów-Gorce

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi na dorobku

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Raport prezydenta

Pasja nauczania

Aktywni i pozytywni

Dotacja na zabytki

Co słychać w Wałbrzychu?

Obiekty już czynne