MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 maja
im. Jaromira, Justyny

Wylądował rowerem pod kołami autobusu

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 5 kwietnia 2011, 11:12
Aktualizacja: 19:52
Autor: red
Fot. red
Przy ulicy Chrobrego w Wałbrzychu 13–letni chłopiec, jadący rowerem po chodniku, nagle zjechał gwałtownie na jezdnię wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Chłopiec trafił do szpitala.

13-latek doznał ogólnych potłuczeń i pozostał na obserwacji w szpitalu. Kierujący autobusem 59-letni mężczyzna był trzeźwy.

Do wypadku doszło również w Jedlinie-Zdroju, gdzie przy ul. Noworudzkiej, 21-letnia kobieta weszła na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód osobowy, którym kierowała 47-letnia kobieta. W wyniku wypadku, piesza doznała rany ciętej głowy i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona.

Po raz kolejny potwierdziło się, że szczególnie niebezpiecznie jest przy ulicy Wieniawskiego. Tam 56-letni mężczyzna, kierujący samochodem Mercedes, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Fiatem Panda, którym kierowała 25-letnia kobieta. W wyniku zderzenia, 50-letnia pasażerka fiata doznała stłuczenia części grzbietu, miednicy i prawego łokcia. Po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.

Natomiast przy ulicy Armii Krajowej, 28-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu, którym kierowała 27-letnia kobieta. W wyniku zderzenia, 37-letnia pasażerka doznała skręcenia kręgosłupa szyjnego. Został przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.

Do wypadku doszło również na ulicy Podwale. W tym przypadku 22-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 69-letniemu rowerzyście. Rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala na obserwację.

Przy ul. Głównej 54-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym Hyunday, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok samochodu marki Mercedes, którym kierował 30-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, 59-letnia pasażerka mercedesa doznała powierzchnej rany szyi. Została przewieziona do szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Samorządna Jedlina

Wałbrzych Centrum

Jeżdżą bez uprawnień

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ewa 5-04-2011 13:58
Miałam podobny przypadek ostatnio,dzieciak jechał chodnikiem i nagle zjechał na ulice. Niebezpiecznie było, bo z naprzeciwka tez jechał samochód....Rodzice,pilnujcie dzieci, niech jeżdżą gdzieś kolo domu, a nie przy ruchliwych trasach. To tylko dzieci, nie wiedza, ze trzeba się rozejrzeć, albo zapominają.
~ 5-04-2011 20:11
ten portal jeszcze istnieje?
~slapot 5-04-2011 21:51
po chodniku się nie jeżdzi rowerem
~R 6-04-2011 8:28
Baranie to tylko dziecko wiec nie badz taki madry bo za dziecka pewnie robiles lepsze rzeczy nie rozumie takich bezmozgow ktorzy komentuja w taki sposob
~OK 17-04-2011 16:08
Nie jezdzi sie rowerem po chodniku? Jak to?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Staranował radiowóz

Butelką rozbił szybę

Co słychać w Wałbrzychu?

Pijanych nie brakuje

Dotrzymali słowa