Czytających: 5233

Szczawno-Zdrój: Wygrana nad Wschową

Poniedziałek, 3 lutego 2020, 10:28
Aktualizacja: 10:38
Koszykarze III–ligowego Basketu Szczawno–Zdrój pewnie pokonali u siebie WSTK Wschowa 79–55.

W pierwszej kwarcie nasi wypracowali 6-punktową przewagę (18-12) i podobała się zwłaszcza szczelna defensywa zespołu z uzdrowiska. W drugich 10 minutach na parkiecie trwała dość wyrównana walka i po 20 minutach miejoscowi prowadzili 36-30. W trzeciej ćwiartce podopieczni Bartłomieja Józefowicza podkręcili tempo i na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem po 30 minutach MKS prowadził już 59-43.W ostatnich 10 minutach nasi gracze jeszcze powiększyli rozmiary zwycięstwa i nie pozostawili rywalowi złudzeń.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - WSTK Wschowa 79-55 (18-12, 18-18, 23-13, 20-12)

Basket: Adrian Stochmiałek 22, Adranowicz 14, Kaczuga 13, Myślak 10, Sulikowski 7, Piros 5, Alan Stochmiałek 5, Kowalski 2, Karwik 1.