Czytających: 5175

Wałbrzych: Wygrana na koniec

Poniedziałek, 2 marca 2020, 9:00
Aktualizacja: 9:10
Siatkarscy kadeci Chełmca Wałbrzych w ostatnim meczu turnieju ćwierćfinałowego pokonali 3–1 Starogard Gdański i ostatecznie zajęli 3. miejsce nie gwarantujące awansu.

Już przed meczem wiedzieliśmy, że Chełmiec stracił szansę na awans do półfinału, ale w meczu ze Starogardem Gdańskim nasi pokazali charakter. Pierwszy set był bardzo wyrównany, ale wojnę nerwów wygrali wałbrzyszanie i pokonali przeciwnika do 24. W drugiej partii nasza ekipa już wyraźnie dominowała i dała ugrać rywalowi zaledwie 15 oczek. W trzecim secie przebudzili się ponownie rywale i tym razem to oni lepiej rozegrali końcówkę i wygrali do 24. W czwartej partii wałbrzyszanie już nie popełnili tyle błędów i pokonali przecwnika do 21, a cały mecz 3-1.

Chełmiec Wałbrzych - Starogard Gdański 3-1 (26-24, 25-15, 24-26, 25-21)