Czytających: 5970

Wałbrzych: Wygrali z IV–ligowcem

Niedziela, 6 lutego 2022, 9:35
Aktualizacja: 9:39
W kolejnym meczu kontrolnym, piłkarze wałbrzyskiego Górnika pokonali czołową ekipę IV ligi Granit Roztoka 5–2.

Nasi bardzo szybko pokazali swój potencjał i już w 2. minucie po golu Grudzińskiego wyszli na prowadzenie. Później oglądaliśmy żywe widowisko z kilkoma okazjami do zdobycia goli dla obu stron. W 20. minucie na 2-0 podwyższył Bartkowiak, ale po kilku minutach trafieniem odpowiedział Granit. Jeszcze przed przerwą znów błysnął Bartkowiak i do przerwy mieliśmy 3-1. Zaraz po wznowieniu gry goście uzyskali drugie trafienie. W drugiej odsłonie trener Marcin Domagała dał pograć młodzieży, jednak zmiany nie miały większego wpływu na jakość gry. Kolejne gole dla Górnika zdobyli Bałut i Niedźwiedzki.

Górnik - Stec, Rosicki, Orzech, D.Michalak, Grudziński, Sobiesierski, Rzeszotko, Kopernicki, Niedźwiedzki, Chajewski, Bartkowiak oraz Kubiak, Koniec, Gorczyca, Krawczyk, Nowacki, Migacz, Nowak.