MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 maja
im. Jaromira, Justyny

Wyciskali sztangę walcząc o miano mistrza Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 15:18
Aktualizacja: Wtorek, 19 kwietnia 2011, 15:25
Autor: MDvR
Fot. Sven
51 mężczyzn i 4 kobiety z różnych stron Polski stanęło na starcie II Otwartych Mistrzostw Wałbrzycha w wyciskaniu sztangi leżąc. Najsilniejszym człowiekiem zawodów okazał się Maciej Ondycz z Bytomia, podnosząc sztangę ważącą bagatela 227,5kg.

Wyniki

Kategoria do 67,5 kg
1 Chrzanowski Tomasz Oława
2 Tomczak Adrian Maniac Kłodzko
3 Orbach Marek Maniac Kłodzko
4 Charchut Mariusz Struga
5 Owsianka Piotr Struga
6 Freliszko Mateusz Lubsko
7 Przybyła Tomasz Lubsko
8 Dec Kamil Głuszyca
9 Pawłowski Emanuel Lubsko

Kategoria do 75 kg
1 Doroszkiewicz Tomasz Legnica
2 Kontrabas Łukasz Bałys Team Wałbrzych
3 Żyła Mateusz Bystrzyca Kłodzka
4 Paliński Kamil Oława
5 Modrzejewski Mateusz Bałys Team Wałbrzych
6 Kobita Marcin Lubsko
7 Stefanowicz Jarosław Głuszyca
8 Wiśniewski Michał Bałys Team Wałbrzych
9 Jurkiewicz Piotr Międzylesie

Kategoria do 82,5 kg
1 Kołowiecki Maciej Nadarzyn
2 Biel Arkadiusz Międzylesie
3 Buczko Jarosław Ząbkowice Śląskie
4 Pisalski Grzegorz Wałbrzych
5 Sobolewski Daniel Międzylesie
6 Wawer Ryszard Oława
7 Biernacki Marcin Żagań

Kategoria do 90 kg
1 Juraszek Andrzej Międzylesie
2 Traczyk Krzysztof Brwinów
3 Kominek Mariusz Jarocin
4 Borkowski Krzysztof Czadrów
5 Gilbert Wiesław Bystrzyca Kłodzka
6 Rosiecki Adrian Wałbrzych
7 Kołpak Rafał Mieroszów

Kategoria do 100 kg
1 Ondycz Maciej Bytom
2 Kozieł Patryk Bystrzyca Kłodzka
3 Litwin Jakub Bogatynia
4 Marcinkowski Łukasz Jarocin
5 Mocarski Bartosz Poznań
6 Sieradzki Damian Lubsko

Kategoria do 110 kg
1 Kocyła Andrzej Złotoryja
2 Napierała Tomasz Wronki
3 Jankowski Jerzy Oława
4 Borko Przemysław Poznań
5 Wierzchucki Artur Wałbrzych
6 Nitecki Wojciech Brwinów

Kategoria do 125 kg
1 Król Krzysztof Międzylesie
2 Bałys Krzysztof Bałys Team Wałbrzych
3 Fliśnik Marcin Brwinów

Kategoria do +125 kg
1 Wawryków Marcin Nadarzyn
2 Romanek Henryk Struga
3 Halczyk Krzysztof Międzylesie
4 Kantor Grzegorz Międzylesie

Kategoria Open Kobiety
1 Mórawska Róża WSOWL Wrocław
2 Kasperczak Iwona Lubsko
3 Sobczak Wioletta Głuszyca
4 Cisowska-Kałuża Joanna Maniac Kłodzko

Kategoria Niepełnosprawni

1 Freliszko Mateusz Lubsko
2 Biernacki Marcin Żagań

Kategoria Juniorzy
1 Modrzejewski Mateusz Bałys Team Wałbrzych
2 Owsianka Piotr Struga
3 Kołpak Rafał Mieroszów
4 Freliszko Mateusz Lubsko
5 Przybyła Tomasz Lubsko
6 Kobita Marcin Lubsko
7 Dec Kamil Głuszyca
8 Stefanowicz Jarosław Głuszyca
9 Wiśniewski Michał Bałys Team Wałbrzych
10 Pawłowski Emanuel Lubsko

Kategoria Weterani
1 Jankowski Jerzy Oława
2 Romanek Henryk Struga
3 Borkowski Krzysztof Czadrów
4 Gilbert Wiesław Bystrzyca Kłodzka
5 Nitecki Wojciech Brwinów
6 Jurkiewicz Piotr Międzylesie

Kategoria Mundurowi
1 Kocyła Andrzej Złotoryja
2 Bałys Krzysztof Bałys Team Wałbrzych
3 Kontrabas Łukasz Bałys Team Wałbrzych
4 Juraszek Andrzej Międzylesie
5 Napierała Tomasz Wronki
6 Biel Arkadiusz Międzylesie
7 Kominek Mariusz Jarocin

Kategoria Open Mężczyźni
1 Ondycz Maciej Bytom
2 Kocyła Andrzej Złotoryja
3 Król Krzysztof Międzylesie
4 Kozieł Patryk Bystrzyca Kłodzka
5 Bałys Krzysztof Bałys Team Wałbrzych
6 Kołowiecki Maciej Nadarzyn
7 Doroszkiewicz Tomasz Legnica
8 Litwin Jakub Bogatynia
9 Kontrabas Łukasz Bałys Team Wałbrzych
10 Marcinkowski Łukasz Jarocin
11 Żyła Mateusz Bystrzyca Kłodzka
12 Juraszek Andrzej Międzylesie
13 Wawryków Marcin Nadarzyn
14 Napierała Tomasz Wronki
15 Traczyk Krzysztof Brwinów
16 Chrzanowski Tomasz Oława
17 Mocarski Bartosz Poznań
18 Jankowski Jerzy Oława
19 Romanek Henryk Struga
20 Buczko Jarosław Ząbkowice Śląskie
21 Biel Arkadiusz Międzylesie
22 Kominek Mariusz Jarocin
23 Borkowski Krzysztof Czadrów
24 Fliśnik Marcin Brwinów
25 Halczyk Krzysztof Międzylesie
26 Pisalski Grzegorz Wałbrzych
27 Tomczak Adrian Maniac Kłodzko
28 Sobolewski Daniel Międzylesie
29 Wawer Ryszard Oława
30 Borko Przemysław Poznań
31 Orbach Marek Maniac Kłodzko
32 Kantor Grzegorz Międzylesie
33 Paliński Kamil Oława
34 Gilbert Wiesław Bystrzyca Kłodzka
35 Rosiecki Adrian Wałbrzych
36 Wierzchucki Artur Wałbrzych
37 Sieradzki Damian Lubsko
38 Modrzejewski Mateusz Bałys Team Wałbrzych
39 Nitecki Wojciech Brwinów
40 Charchut Mariusz Struga
41 Owsianka Piotr Struga
42 Kołpak Rafał Mieroszów
43 Freliszko Mateusz Lubsko
44 Przybyła Tomasz Lubsko
45 Kobita Marcin Lubsko
46 Dec Kamil Głuszyca
47 Stefanowicz Jarosław Głuszyca
48 Biernacki Marcin Żagań
49 Wiśniewski Michał Bałys Team Wałbrzych
50 Pawłowski Emanuel Lubsko
51 Jurkiewicz Piotr Międzylesie

Kompletne wyniki na stronie www.osir.walbrzych.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ostatnia szansa

Wypadek na Żeromskiego

Raport prezydenta

Obiekty już czynne

Co słychać w Wałbrzychu?

Dotrzymali słowa

Samorządna Jedlina

Odszedł Edward Drąg