MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wychowankowie placówek resocjalizacyjnych będą zmagać się w tenisie stołowym

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 21 marca 2019, 10:47
Aktualizacja: 10:49
Autor: PAW
Przed nami V Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym, które odbędą się już jutro 22 marca w Wałbrzychu, w hali widowiskowo – sportowej Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego AQUA – ZDRÓJ.

Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu, który od wielu lat krzewi idee oddziaływania resocjalizacyjnego wobec młodzieży przebywającej w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, młodzieżowych ośrodkach socjoterapii oraz zakładach poprawczych na terenie województwa dolnośląskiego, poprzez sportowe współzawodnictwo, promowanie aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Impreza skupia młodzież z ponad dwudziestu tego typu placówek, której zawodnicy rywalizują ze sobą w bezpośredniej, sportowej konfrontacji.

Z uwagi na regionalny charakter wydarzenia i jego niezwykłą wartość wychowawczą w pracy z tzw. „trudną młodzieżą" impreza po raz kolejny została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Cezarego Przybylskiego oraz Prezydenta Wałbrzycha dr Romana Szełemeja.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Piłkarska klasa okręgowa: MKS blisko spadku

Trzy ważne daty czerwcowe

Prezydent Szełemej wysoko oceniony w rankingu Newsweeka

Wałbrzyskie wakacje na sportowo

"Biathlon dla Każdego" zagości w Czarnym Borze

Kolejny sukces Kuby

Tenisowy „pierwszy krok” – kategoria niebieska

Sprawa burmistrza Jacka C. ma charakter rozwojowy