MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wybory przebiegły bez zakłóceń

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 18 listopada 2014, 6:25
Autor: opr.red.
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Tegoroczne wybory samorządowe przebiegły bez zakłóceń. Uczciwości na terenie naszego powiatu pilnowała wałbrzyska policja. Funkcjonariusze bezustannie czuwali nad bezpieczeństwem i spokojem. Wszystko zakończyło się pomyślnie.

Do wyborów samorządowych wałbrzyska policja była przygotowana bardzo starannie. W tym dniu policjanci pełnili służbę w patrolach umundurowanych oraz po cywilnemu.

W sumie odnotowano 28 zgłoszeń dotyczących naruszenia prawa wyborczego. Każde z nich natychmiast było sprawdzane i weryfikowane. Jak się okazało większość nie potwierdzono. Wśród tych 28 przypadków doszło prawdopodobnie do pięciu wykroczeń przeciwko wyborom. Obecnie funkcjonariusze w tych sprawach prowadzą czynności wyjaśniające.

Czytaj również

Wakacje z OSiR–em

Sala Krzywa odzyskuje blask

Wyborcza loteria

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~EWKA 18-11-2014 8:41
200 M OD LOKALU WYBORCZEGO STOI SOBIE SAMOCHODZIK, DO KTÓREGO PODCHODZĄ MIEJSCOWI ŻULE Z PRZYGOTOWANYM DOWODAMI OSOBISTYMI. NA CO ONE? NIE MAM POJĘCIA... WIDZĘ PARTOL W MUNDURACH, WIĘC PODCHODZĘ I MÓWIĘ O SYTUACJI. ONI ZAŚ LENIWIE RUSZAJĄ W STRONĘ SAMOCHODU, KTÓREGO KIEROWCA NATYCHMIAST ODPALA SILNIK I ZMYKA. TAK WŁAŚNIE WIDZĘ "Każde z nich natychmiast było sprawdzane i weryfikowane. Jak się okazało większość nie potwierdzono".
~do ewka 18-11-2014 18:36
a zapisałaś bystrzacho numer rejestracyjny? A gliny miały wskoczyc na ten samochód na dach czy na maskę?Może na piechtę mieli go prześcignąc?Przestań pisac bzdury!
~an. 19-11-2014 8:39
a po co miał zapisywać nr !!? policja jest od takich rzeczy . Taka jest rzeczywistość w tym kraju ,a może dostali w łapę? i udali że nie widzą.Całkiem realne
~al 19-11-2014 12:06
a może tak zeznania świadka się w sądzie liczą i co z tego, że policjant podejdzie i wylegitymuje, jeżeli sam nie widział, też nic nie może zrobi
~misiek 20-11-2014 10:12
nie czepiaj sie policjantow - 90% slowa pisanego nie ogarniaja a powtarzac im wszystko trzeba ze 3-4 razy aby dotarlo... Wystarczy posiedziec na Miejskiej i na Psiaku rano na poczekalni i posluchac "ynteligentych i Żeczowyh" rozmow przedstawicieli policji i wszystko jasne....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zagłosuj na Impuls!

Sprzedał sprzęt, którego nie miał

Czerwiec w Starej Kopalni

Ciągnikiem na promilach

Urbański na czele Aqua Zdroju