MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Wulkan energii – Grażyna Łobaszewska

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 26 września 2011, 12:11
Aktualizacja: 12:11
Autor: karol
Fot. karol
To już drugi, w ciągu minionych miesięcy, występ Grażyny Łobaszewskiej w wałbrzyskim klubie A propos.

– Publiczność ją kocha, my ją uwielbiamy. Obcowanie z tą artystką, to czysta przyjemność – mówią organizatorzy sobotniego koncertu.

Było gorąco…! Wypieki na twarzach widowni ukazywały się już po wjeździe na parking klubu A propos, gdy okazywało się, że miejsc wolnych brak, jednak nic nie odstraszyło wielbicieli polskiej Arethy Franklin.

Grażyna Łobaszewska wystąpiła w towarzystwie zespołu Ajagore, z którym to zaprezentowała utwory z najnowszego krążka pt. „Dziwny jest…”, będącym swoistego rodzaju hołdem w kierunku Czesława Niemena. Wieczór upłynął pod znakiem muzycznej nostalgii w najlepszym wydaniu.

Na koncercie nie zabrakło takich przebojów jak: „Dziwny jest ten świat”, „Wspomnienie”, „Ach, jakie oczy”, „Płonąca stodoła”, czy „Nim przyjdzie wiosna”, a wszystko w nowych, współczesnych aranżacjach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Z nowym programem

Radny straci mandat?

Festiwal w nowej odsłonie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~benkmen 26-09-2011 15:05
W mieście z "Dawką Energii" wystąpił "Wulkan Emergii". Dlaczego żaden zakład wulkanizacyjny do tego się jednak nie przyłączył, aby powstał chociaż "Energetyczny Trójkąt?"
~porazka 27-09-2011 18:16
kiedys jakies bilety były do wygrania,teraz nigdzie nie ma nic.knajpka olała czytelników gazet,stron internetowych....przynajmniej plakaty rozklejajcie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabawa gwarantowana

Kino dla młodszych

Inkubator do końca roku

Spacery wstrzymane

Bieżnia jak się patrzy