MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Wspólnie okradali markety

Wiadomości: Wałbrzych/powiat wałbrzyski
Piątek, 17 maja 2019, 13:32
Aktualizacja: Sobota, 18 maja 2019, 9:41
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Troje sprawców kradzieży w marketach na terenie Głuszycy, Boguszowa–Gorc oraz Wałbrzycha zatrzymali w tym tygodniu policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Podejrzani nie płacąc za tower trzykrotnie wynieśli ze sklepów sprzęt gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy.

14 maja funkcjonariusze drugiego komisariatu zatrzymali na terenie Wałbrzycha 19-letniego mieszkańca Jedliny-Zdroju, który pod koniec kwietnia wykradł z trzech marketów z terenu naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Łupem mężczyzny padły łącznie cztery markowe ekspresy do kawy, dziesięć pendrivów oraz dwie myszki komputerowe. Straty właściciele firm wyliczyli na łączną kwotę blisko 1750 złotych.

Dzięki dalszym działaniom operacyjnym policjanci ustalili, że w jednym z przypadków – kradzieży w sklepie w Boguszowie-Gorcach – podejrzanemu pomagali także 20-letnia koleżanka oraz 27-letni kolega, a przy przestępstwie popełnionym w Głuszycy - 27-latek. Młoda kobieta oraz mężczyzna trafili ostatecznie w ręce funkcjonariuszy wczoraj w godzinach popołudniowych.

Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i złożyła wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
60%
Przeraża

Czytaj również

Rozwaga nad wodą

Duda w Wałbrzychu

Nie wywiązali się z umów

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 17-05-2019 22:34
Jedna redaktora samo napisało artykuła.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koronawirus wciąż obecny

Starszy mężczyzna przeszarżował

Sąd swoje, a oni swoje...

Wciąż te narkotyki

Prosto w mur