MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Wspólne spotkanie zakończyło się pobiciem, a następnie kradzieżą portfela z dokumentami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:50
Aktualizacja: 14:52
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Podczas spotkania towarzyskiego najpierw pobili 52–letnia sąsiadkę, a gdy udało jej się uciec z własnego mieszkania, ukradli jej portfel z dowodem osobistym i kartami bankomatowymi. 45–letnia wałbrzyszanka i jej 55–letni konkubent bezpośrednio po zgłoszeniu zostali zatrzymani przez policjantów Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i za popełnione czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

W sobotni wieczór podczas imprezy w jednym z mieszkań przy ul. Podgórskiej w Wałbrzychu doszło do sprzeczki. W wyniku awantury zaproszeni goście, 45-latka wraz z 55-latkiem, dotkliwie pobili 52-latkę, a następnie gdy pokrzywdzona wybiegła z mieszkania szukając pomocy, ukradli jej leżący na stole portfel.

Zaalarmowani policjanci prewencji niezwłocznie podjęli interwencję i zatrzymali agresywnych sprawców zdarzenia. Okazało się, że oboje byli nietrzeźwi. 45-letnia wałbrzyszanka miała 2 promile alkoholu we krwi, a jej konkubent 1,21 promila. Funkcjonariusze podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanych odnaleźli skradziony portfel, dokumenty oraz 5 kart bankomatowych.

45-latka oraz 55-latek przyznali się do kradzieży oraz pobicia. Za popełnione przestępstwa obojgu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Czytaj również

Meble ogrodowe przewozili autobusem

Nieuważna ekspedientka

Poniosą karę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Luna 30-01-2018 12:07
A Policjantom dziekujemy☺

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Duda w Wałbrzychu

Jacek C. na wolności

Znów złamał przepisy

Udaremniona transakcja